Пн. - Пт. 09:00 - 17:00
i
address marker

вул. Зелена, 149

м. Львів

arrow bottom
clock icon

Пн. - Пт. 09:00 - 17:00

(067) 672 50 32
cart icon 0

Немає товарів у кошику.

search icon
phone icon

Каталог продукції

Вигідні умови для співпраці з нами

Rectangle 96

ТзОВ ВФК Пліт пропонує послуги монтажу огорож, досвідчені бригади займаються монтажем паркану з зварної сітки, штакетного забору, огорожі жалюзі, габіонів, хвірток, воріт відкатних та розпашних, автоматики.

При необхідності наш заміряє виїжджає на об’єкт, заміряє периметр перед монтажем, уточнює всі деталі, щодо монтажу з Замовником. Бригада працює швидко, якісно і акуратно.

Роботи з монтажу забору нашими бригадами можна побачити в Києві і області, Дніпропетровську і області, Запоріжжя та області, також бригади виїжджаю в інші регіони.

Під час будівельного сезону велика кількість новоутворених будівельних фірм (фірм-одноденок) пропонують послуги з установки парканів «під ключ». При цьому вони спочатку занижують ціни таким чином, що багато хто вважає, що встановити паркан можна за сущі копійки.

На жаль, введений в оману клієнт, купівшійся на такий демпінг, дуже часто, потім, коли його паркан завалюється або просідає, а матеріал покривається корозією, шукає своїх «працівників», але знайти їх як правило нереально, оскільки і організації вже такий не існує . Щоб не підтвердити відоме прислів’я “Скупий платить двічі” (за установку і переробку), потрібно зробити відразу розумний вибір на користь нашої компанії.

Монтаж парканів та огорож з різними видами конструкцій – цю послугу на високому професійному рівні надає для населення України компанія «Бона Трейд». Ми оперативно приймемо ваше замовлення, в найкоротші терміни доставимо всі матеріали, необхідні для монтажу до вас на ділянку і зробимо установку. Всі консультативні питання наші клієнти можуть обговорити за телефонами, вказаними на сайті компанії.

Інноваційні металеві паркани мають переваги не тільки в доступній ціні, вони міцні і надійні в експлуатації, стійкі до екстремальних погодних умов, не вимагають особливого догляду. Від корозійних руйнувань конструкції захищають полімерні покриття, емалі, спеціальні грунтовки та інші сучасні засоби, в залежності від обраного матеріалу для монтажу огорожі. Співпрацюйте з професіоналами, тоді монтаж огороджень буде максимально якісним!

 

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та пропозиції