укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дашки та заглушки

8.65
18.00
20.00
21.60
22.60
32.15
37.50
40.00
48.00
56.50
60.06
79.00
Завантажити ще
Завантажується...

Надійність будь-якої огорожі у більшості випадків залежить від наявності додаткових деталей – дашків та заглушок. Вони допомагають зафіксувати споруду у правильному положенні та гарантують її безпечне використання протягом всього терміну придатності.

Але навіть володіючи інформацією про необхідні компоненти та розуміючи те, наскільки важливо використати їх під час монтажу, клієнти все одно можуть зустрітися з низкою труднощів. Тут можуть бути і проблеми з обранням потрібних деталей та подальшим встановленням цих деталей у потрібних місцях. Саме тому зараз ми розповімо Вам про те, за якими критеріями варто обирати заглушки металеві та дашки на стовпчик і в яких ситуаціях потрібно використовувати ті чи інші деталі.

Загальна інформація про заглушки металеві

Заглушки – одні з основних комплектуючих, що використовуються під час монтажу парканів. Вони встановлюються із зовнішньої сторони кожної з секцій огорожі та забезпечують надійну фіксацію конструкції після монтажу. Для виготовлення даного типу аксесуарів майстри «Plit» використовують лише перевірені зразки матеріалів (алюміній або пластик), що не мають дефектів. Це важливо, тому що якщо під час виробництва буде використано пошкоджений елемент, деталь починає руйнуватися з середини та втратить свою первинну форму через кілька місяців. Тому важливо, щоб дашки та заглушки завжди були в ідеальному стані. Форма та розмір об’єктів може відрізнятися, тому під час пошуку деталей Вам варто відштовхуватися від габаритів паркану. Загалом діаметр накладок для підпор знаходиться у діапазоні від 38 до 48 міліметрів. Якщо Ви вперше працюєте з даним типом деталей і не впевнені, що зможете самостійно обрати потрібний зразок, зверніться до нашого адміністратора. Він проконсультує Вас по всіх можливих питаннях та допоможе зробити правильний вибір.

Дашки на стовпчик

На відміну від заглушок, дашки на стовпчик мають здебільшого декоративну функцію та встановлюються на паркани різних типів, але здебільшого застосовуються на кам’яних та комбінованих огорожах. Як і у випадку з попередніми елементами, при обранні даного аксесуару Вам потрібно відштовхуватися від габаритів паркану. Але навіть якщо потрібної деталі не буде в наявності, Ви можете замовити її, вказавши габарити та колір. Потім, коли елемент буде готовий, наш адміністратор повідомить Вас, після чого ви разом визначите дату приїзду бригади та монтажу всіх об’єктів. Не хвилюйтеся – в нашому колективі працюють кваліфіковані та чудово підготовлені майстри, готові працювати з замовленнями будь-якої складності. Тому Вам не доведеться чекати, і за кілька годин все буде готово.

Купити заглушки від виробника

Під час обрання товару головним критерієм для більшості клієнтів стає ціна на дашки та заглушки. Ціни регулярно підвищуються, тому кожен намагається зекономити і в той же час отримати якісний продукт. Люди нерідко порівнюють схожі позиції на різних сервісах, намагаючись знайти оптимальне співвідношення вартості та якості. Але якщо Ви працюєте з нами, Вам не доведеться витрачати час на подібні операції. Компанія «Plit» пропонує кожному клієнту придбати якісні товари за найкращою вартістю на ринку. Ми не намагаємося обійти конкурентів, пропонуючи величезні знижки – наш сервіс пропонує якісні товари за достойною ціною. В нас Ви можете купити дешево заглушки у Львові, Івано-Франківську та Луцьку. Тому, якщо Ви готові прикрасити свій щойно встановлений паркан або Вам потрібно зафіксувати огорожу, скоріш оформляйте замовлення. З нами Ви отримаєте надійний товар та якісний сервіс без переплат!