укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Аксесуари для монтажу габіонів

14.76

Габіони можна справедливо віднести до категорії виробів, що ніколи не втратять своєї актуальності. Поціновувачі габаритних парканів та нетипових споруд, що можуть прикрасити майданчик, віддають перевагу саме цим конструкціям. Завдяки можливості надати габіону будь-якої форми дана категорія товарів завжди буде затребуваною серед покупців.

Але якщо ми говоримо про використання габіонів у більш класичному варіантів (для укріплення берегів та підсилення інших конструкцій), то в цьому випадку для їхнього монтажу не потрібно додаткових елементів. Проте, якщо мова йде про паркани, тут не обійтись без використання аксесуарів для монтажу. Без них кожна огорожа, паркан або інша споруда довільної форми не буде тримати потрібну форму та ризикує бути зруйнована. Саме тому зараз ми розповімо Вам все, що необхідно знати про деталі для габіонів, особливості їхнього використання та основні критерії, на які варто звернути увагу під час вибору товару.

Загальна інформація про габіони

Якщо Вам раніше не доводилося працювати з подібними конструкціями, варто знати, що це – споруди довільної форми, основою яких є зварна сітка, а в якості наповнювача використовується декоративне каміння чи дерево. На фінальному етапі виробництва самі конструкції та аксесуари для габіонів проходять ретельну перевірку на відсутність пошкоджень. Якщо під час огляду буде виявлено хоча б дрібний дефект, елемент одразу знімають з виробництва. Це важливий аспект, і якщо його проігнорувати, це може призвести до більш глобальних пошкоджень та як наслідок деформації основи.

Аксесуари для огорож

Як вже зазначалося раніше, аксесуари та додаткові деталі допомагають укріпити конструкцію та дозволяють продовжити термін її використання. Одним з найбільш популярних елементів, що використовується під час встановлення огорожі є так звана змійка. Даний аксесуар для огорожі виготовляється з того ж матеріалу, що й сітка та розміщується на лініях зіткнення сторін цієї самої сітки. Таким чином кожен окремий блок буде тримати форму незалежно від його розташування. Але для того, щоб паркан з габіонів тримався надійно, блоки скріплюють між собою спеціальними хомутами. Це деталі з невеликими гачками з кожного боку, і коли його закріплюють на сітці, він фіксує споруду у правильному положенні. Таким чином Ваші габіони будуть надійно зафіксовані незалежно від рельєфу.

Основні критерії для обрання аксесуарів для монтажу

Якщо Ви вперше працюєте з даним типом деталей та не маєте повного уявлення про те, як правильно обрати потрібні елементи, ми надамо Вам декілька базових рекомендацій. Головним критерієм є насамперед характеристики товару. Там має бути зазначено розмір, тип деталі та матеріал, з якого його виготовлено. Працюючи з компанією «Plit», Ви завжди будете отримувати повну інформацію про товар. Також, за потреби, наші адміністратори проконсультують вас стосовно вибору аксесуарів для габіонів та їхнього подальшого використання. Також під час купівлі Ви обов’язково маєте знати про термін придатності кріплень та інших елементів. Це важливо, адже Ви маєте чітко розуміти, коли той чи інший компонент споруди потрібно буде замінити, аби уникнути руйнування конструкції.

Вартість аксесуарів для монтажу

Коли справа доходить безпосередньо до купівлі необхідних деталей, люди насамперед звертають увагу на те, скільки коштує товар. Зараз дуже складно знайти необхідний елемент з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Саме тому клієнти порівнюють схожі позиції в різних сервісах з метою знайти найкращий для себе варіант. Але якщо ви хочете купити аксесуари у Львові, Івано-Франківську чи Луцьку в компанії «Plit», Вам не потрібно витрачати час на подібні операції. Ми пропонуємо кожному клієнту придбати якісні зажими, хомути, дашки і заглушки та інші деталі за найкращою ціною на ринку. Тому, якщо Ви вже давно планували подібну покупку, Вам неодмінно варто звернутися до нас. Повірте – Ви не пошкодуєте!