укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Аксесуари для мобільних огорож

28.87
32.90
32.90

Аксесуари для мобільних огорож стають обов’язковим атрибутом для кожного, хто збирається регулярно використовувати ці невеликі споруди. Спочатку може скластися враження, що подібні конструкції не потребують додаткового підсилення, але це не так. Практика показує, що наявність хомутів потрібного розміру збільшує надійність огорожі будь-якого розміру. Але якщо Ви вперше працюєте з подібними виробами та не маєте чіткого уявлення про те, за якими критеріями потрібно обирати ті чи інші аксесуари, не варто хвилюватися. Просто зараз компанія «Plit» надає Вам повну інформацію про аксесуари для тимчасових огорож, специфіку їх використання та базові критерії, на які потрібно звертати увагу під час вибору товару.

Аксесуари для мобільних огорож: загальна інформація

Дані вироби виступають в якості доповнення до мобільних огорож. Загалом, їх використання не є обов’язковим, але якщо Ви бажаєте підвищити їхню ефективність, Вам варто їх використати. Основним та найбільш поширеним аксесуаром є хомут. Його виготовляють з цільного алюмінію та покривають спеціальною рідиною, що запобігає утворенню іржі. Майстер перевіряє кожну деталь на відсутність пошкоджень, адже навіть дрібна тріщина може призвести до серйозних пошкоджень, і хомут під трубу потрібно буде замінити на новий. В будь-якому разі, придбавши деталі від компанії-виробника «Plit» Ви можете бути певні в тому, що Ваші паркани будуть надійно укріплені на найближчі кілька років.

Особливості використання аксесуарів для тимчасових огорож

Ми пропонуємо клієнтам два типи аксесуарів на вибір – хомут кінцевий та хомут рядний. Перша варіація деталі призначена для закріплення лише на одному з кінців секції огорожі, в той час як другий тип має з’єднувати дві секції між собою. Коли Ви будете обирати аксесуари для мобільних огорож, обов’язково звертайте увагу на характеристики деталі. Діаметр хомуту має співпадати з діаметром труби на Вашому паркані. В нас Ви можете придбати аксесуари діаметром 42 міліметри, які є найбільш поширеними на ринку та активно використовуються під час збору та формування огорожі.

Перевага використання аксесуарів для переносних огорож

Використовуючи хомути, Ви зможете не тільки сформувати цілісну конструкцію для застосування у масових заходах чи окреслення території, але й будете певні, що такий паркан виконає свої функції в повній мірі. Не зважаючи на невеликий розмір, аксесуари для огорожі є надзвичайно міцними та здатні витримувати серйозні навантаження. Тому Ви можете без проблем використовувати їх у будь-яких ситуаціях.

Вартість хомутів для мобільних огорож

Перш ніж купити аксесуари для мобільних огорож, клієнти обов’язково перевіряють вартість товару. Ціни постійно ростуть, і ніхто не хоче переплачувати, тому люди намагаються знайти найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціни та якості. Нерідко покупці порівнюють ціни на одні й ті самі позиції в різних сервісах аби знайти найбільш дешевий варіант. Але Якщо Ви є клієнтом «Plit», Вам не доведеться витрачати час на подібні речі. Ми пропонуємо кожному придбати якісні вироби за найкращими цінами на ринку. Також у нас представлені аксесуари для монтажу габіонів. Це не перебільшення, адже тисячі клієнтів з Івано-Франківська, Луцька та Львова вже переконалися в цьому та з великим задоволенням користуються купленими деталями та спорудами. Не зволікайте – приєднуйтеся до них та змінюйте своє життя на краще вже зараз! Наш адміністратор швидко сформує замовлення та допоможе Вам здійснити оплату, після чого залишиться лише, поки кур’єр доставить аксесуари за вказаною адресою.