укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Металеві зажими для огорожі

2.50
3.80
4.35
4.50
4.60
4.65
4.71
4.85
5.00
5.15
5.15
5.20
Завантажити ще
Завантажується...

Під час пошуку оптимального варіанту для заміни старих огорож або встановлення нових конструкцій люди все частіше починають використовувати конструкції з рабиці. І в таких конструкціях обов’язковою частиною є зажими. Ці додаткові деталі дозволяють надійно фіксувати споруду та за потреби розширити її периметр.
Якщо Ви вперше стикнулися з подібними матеріалами, продовжуйте читати. Тут ви дізнаєтеся про специфіку використання додаткових приладів для сітки рабиці та зрозумієте, як обрати правильний товар.

Важливість використання металевих зажимів

Працюючи з металевими конструкціями, майстри перш за все подбають про те, щоб всі об’єкти були скріплені між собою та зафіксовані на землі. І для цього вони неодмінно будуть використовувати зажим металевий з фіксатором. З його допомогою можна надійно закріпити болт у правильному положенні та уникнути помилок при подальшому встановленні конструкції. Так, спершу важко повірити, що такий невеличкий металевий об’єкт здатен утримувати конструкцію, але сукупність таких елементів дає результат. Все, що Вам потрібно знати – як правильно закріплювати комплектуючу на сітку з рабиці.

Основні види зажимів металевих

Побачивши на сторінках магазину різні типи елементів, що використовуються при монтажі парканів, клієнти можуть помилково обрати не той об’єкт. Тому зараз ми розповімо про базові аксесуари а також дамо прості поради щодо їх використання.
Отже, загалом всі додаткові деталі для огорож з рабиці поділяються на:

  • Класичні металеві кріплення. Ці продовгуваті фігури призначені надати паркану додаткової стійкості. З ними можна без проблем встановлювати конструкції великих розмірів не хвилюючись про те, що вони можуть перекоситися чи втратити форму.
  • Зажим допоміжний. Не є обов’язковим елементом монтажу і використовується лише у крайньому випадку для надійного встановлення огорожі. 
  • Зажим нержавіючий. Може виступати в якості альтернативи класичному фіксатору.
  • Зажим з гачком. Модернізована версія класичного кріплення, що дозволяє зачепити основу за дріт сітки та зробити конструкцію більш надійною.
  • Пристрій для натягу, а також спеціальний натягувач.
  • Натяжний стержень.

Всі ці деталі складають основу під час складання та встановлення парканів з тонкого дроту. Використавши їх, Ви можете не хвилюватися про те, що Ваша огорожа може не витримати сильних вітрів чи ураганів або не встояти перед натиском злочинців.

Зажим гачком

Зупинимося на цьому компоненті більш детально. Як ми вже вказували вище, завдяки специфічній конструкції він гарантує більшу надійність. В порівнянні з таким фіксатором, класичні зажими мають більш примітивну конструкцію, через що їх нерідко доводиться встановлювати разом з іншими деталями. Але наявність гачку дозволяє нівелювати цю проблему та обходитися без зайвих витрат.

Натягувачі для дроту

Ще один компонент вартий нашої уваги. Він є незамінним для будь-якого майстра, що планує встановлювати споруду з рабиці. Для того, щоб надати дротові потрібної форми та закріпити його у формі сітки, його треба правильно розтягнути. А зробити це можна лише за допомогою такого натягувача. Використовуючи крюки, ми поступово відтягуємо дріт до потрібної довжини, після чого фіксуємо його у потрібному положенні.
 

Переваги використання металевих задимів для огорожі з рабиці


Іноді люди, які раніше не працювали з подібними огорожами вважають, що для них не потрібно використовувати ніяких додаткових прилади. Проте сітка рабиця не може бути ефективним знаряддям для захисту без правильної постанови та фіксації. Тому зараз ми розкажемо про основні переваги, які очікують на вам під час використання додаткових деталей.

  • Компактність. Невеликі габарити дозволять Вам без проблем застосувати необхідні фіксатори та кріплення для зміцнення огорож.
  • Надійність. Всі вироби зроблені з надміцної сталі, що у свою чергу обробляється спеціальним засобом проти корозії. Таким чином, ваші паркани стають несприятливими до іржі.
  • Доступність. Працюючи з нами, Ви зможете без проблем купити натягувач для дроту або будь-який інший засіб. Запаси товарів постійно поповнюються, тому Вам залишається лише обрати потрібні позиції.

Тисячі клієнтів вже встигли переконатися в тому, наскільки ефективними є огорожі з рабиці. Але їхня ефективність не була б настільки високою без допоміжних елементів – зажимів, кріплень, фіксаторів, приладів для розтягування та інших деталей. Тому якщо Вам терміново потрібно вдосконалити власний паркан або замінити пошкоджені частини, Ви завжди зможете зробити це в нас, у нас представлений широкий вибір огорож та парканів. Ми забезпечимо швидку доставку та подбаємо про те, щоб всі позиції відповідали вашим вимогам. А ціна товару вас приємно здивує!