укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт від виробника

Купити колючий дріт у Львові

Шукаючи оптимальні варіанти для забезпечення захисту власної території, люди дуже часто вдаються до звичних методів, не звертаючи уваги на нові вироби. Проте, коли звичні засоби стають неефективними, настає час купити дріт. Але це не ті примітивні прути, що ламаються при найменшому тиску на них. Ми представляємо Вам унікальний винахід, що назавжди змінить ваше уявлення про формування захисних споруд.

Особливості колючого дроту

Звертаючи увагу на новинки, люди далеко не завжди будуть сліпо купувати речі. Зараз покупці уважно порівнюють всі можливі варіанти між собою, а все для того, аби знайти найкращий зразок. І якщо Ви збиралися проводити таку саму процедуру з нашим виробом, спішимо попередити вас – це лише марнування вашого часу. Аби не поглиблюватися в деталі скажемо, що колючий дріт від нашої компанії виготовляється за особливою методикою, яка дозволяє зробити матеріал тонким, але водночас міцним. За рахунок невеликих габаритів, Ви можете використати його як для укріплення захисних споруд (парканів, огорож), так і зробити елементом декору.
Відзначимо також, що всі види дротів виготовляються виключно з якісного металу. Наші майстри ретельно перевіряють всі постачання, заздалегідь відокремлюючи пошкоджені зразки. Кінцевий продукт виготовляється лише з тих компонентів, які відповідають всім стандартам якості.

Класифікацій дротів від виробника

Працюючи з нами, Ви ніколи не будете обмежені у виборі товару. Наша компанія пропонує клієнтам купити колючий дріт кількох видів, а саме:

  • В’язальний (підходить для виготовлення армованих деталей, плетення сіток тощо)
  • Низьковуглецевий (використовується для монтажу огорож)
  • Оцинкований (має шар захисного покриття, що дозволяє протидіяти корозії)
  • Колючий (двошаровий матеріал. Розташовується поверх основної огорожі для додаткового захисту та нейтралізації злочинців)
  • Зварювальний (застосовується у механічному та автоматичному зварюванні)
  • ПВХ дріт (термін використання становить понад 50 років, а за рахунок спеціального покриття дріт несприятливий до корозії)
  • Дріт в прутках (являє собою рівні дроти однакової довжини, які можна сформувати у огорожу)
  • Єгозу (покращений аналог колючого дроту. Зараз активно використовується для захисту територій важливих об’єктів)
  • Як бачите, ми подаємо повний спектр можливих матеріалів, тому Ви можете купити дріт будь-якого виду в залежності від цілей. В будь-якому разі, Ви отримаєте якісний та надійний засіб як для декору, так і для захисту території.
  • Єгоза

Зупинимося та розглянемо окремо цей різновид дроту. В сучасній практиці його застосовують для доповнення вже існуючих парканів та огорож та захисту важливих об’єктів (лабораторій, електростанцій, державних установ, виправних колоній і т.д.).
Особливість і водночас головна відмінність єгози від звичного колючого дроту полягає насамперед у конструкції. На кожному з витків містяться невеличкі леза, які миттєво встромляються у шкіру при контакті. Чим більший супротив чинитиме людина, тим більшої шкоди завдаватимуть ці «зубчики». Тому якщо ви шукаєте радикальний, але ефективний спосіб захисту своєї власності, Ви можете купити колючий дріт у Львові та вирішити проблему раз і назавжди.
Але якщо Ви раптом подумали, що дріт типу «єгоза» можна буде легко пошкодити або взагалі розрізати пилою, це не так. Як вже зазначалося раніше, всі типи дротів виготовляються з надміцної двошарової сталі, тому вірогідність того, що конструкцію можна буде пошкодити, є нульовою. До того ж, дріт такого типу спеціально закручується всередину, і коли злодій починає різати його, металевий «змій» вистрілює в той бік, з якого прикладали зусилля. Від такого удару людина може отримати серйозну травму, а єгоза залишиться неушкодженою.   

Дріт оцинкований

Даний тип дроту є доволі популярним не тільки в якості елементу додаткового захисту, а й як повноцінний матеріал. Його широко використовують для виробництва сітки рабиці, а також цвяхів та ручок для відер. При виготовленні дроту спеціалісти пропускають кабель через ємність з гарячим цинком, який після контакту формує надійне захисне покриття, несприятливе для будь-яких зовнішніх факторів. Це означає, що Ви можете спокійно використати конструкцію для огородження території. Окрім цього, дріт оцинкований є надзвичайно легким, тому ви зможете без проблем зробити вигідне замовлення цього матеріалу.

Дріт в’язальний 

Мабуть найбільш поширений тип дротів, що виготовляються у приміщеннях нашої компанії. З ним Ви можете самостійно сконструювати потрібні елементи – від будівельних арматур та армувальних сіток до мішків та дрібних деталей, які можуть знадобитися в майбутньому.
Базовим компонентом такого дроту є сталь, яку за потреби покривають цинком. Але навіть не зважаючи на це діаметр проводів не перевищує п’яти міліметрів, а це означає, що ви можете застосовувати подібні дроти практично в будь-яких умовах. І враховуючи таку компактність, дріт в’язальний – це саме той елемент, який можна без проблем замовляти великими партіями (вага бухти може становити 400 кг). 

Ціна колючого дроту 

Говорячи про якість та надійність будь-яких деталей, ми часто забуваємо про головний критерій, який цікавить клієнтів, а саме – ціна товару. Найбільш поширеним є метод, коли покупці просто порівнюють всі доступні варіанти, і врешті-решт обирають той, що влаштовує їх з точки зору вартості. Але такий процес займає багато часу та зусиль, а коли справа доходить до невідомих раніше брендів, починають з’являтися сумніви стосовно доречності покупки.
Проте якщо Ви працюєте з нами, у вас не буде труднощів з тим, щоб купити дріт у Львові. Ми пропонуємо Вам найкращі ціни на всі категорії товарів як для разових покупок, так і для оптовиків. Більше того, Ви зможете заздалегідь дізнатися про вартість майбутнього дроту. Для цього достатньо скористатися спеціальним калькулятором, зазначити необхідні параметри та отримати фінальну цифру. Все набагато простіше, ніж Ви думаєте!
Не варто витрачати час на пошуки сумнівних варіантів або взагалі відмовлятися від необхідних речей. Коли мова йде про захист території, Ви маєте діяти рішуче і вирішувати проблеми раз і назавжди. Саме тому Вам варто скористатися нашою пропозицією. Колючий дріт – найкраще, що можна купити у Львові, тому якщо Ви вже визначилися з типом та кількістю матеріалу, скоріше оформлюйте замовлення.