укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт низьковуглецевий

Використовується у виробництві сіток та для монтажу огорожі.

Галузь будівництва постійно розвивається, даючи нам можливість застосовувати нові вироби, деталі та елементи для ефективного вирішення проблем. Дріт низьковуглецевий можна в певному смислі вважати інновацією, оскільки цей елемент суттєво відрізняється від аналогів та тих дротів, що їх використовували до цього. Але на даний момент ця деталь не користується попитом, а ті, хто планують найближчим часом придбати її, не можуть прийняти остаточного рішення, оскільки не володіють необхідною інформацією. Саме тому компанія «Plit» надає Вам повну інформацію про товар, розказує про основні переваги та дає рекомендації щодо застосування.

Дріт низьковуглецевий: базові характеристики

Перш ніж купити дріт сталевий, варто ознайомитися з ключовими характеристиками товару. Даний предмет являє собою тонкий дріт, зроблений з міцного заліза. Для більшої зручності кожну партію формують в окремий виток. Це значно полегшує процес транспортування матеріалу та використовувати елемент у промислових масштабах. Головними характеристиками, на які варто спиратися під час купівлі дроту є власне діаметр та кількість метрів погонних в одному кілограмі витку. Обираючи продукцію компанії «Plit», ви автоматично позбавляєте себе зайвих підрахунків та порівняння характеристик. На нашому сайті можна скористатися спеціальною таблицею та визначити показники, яким відповідає дріт металевий. Максимальний діаметр дроту складає 2,5 міліметри, в той час як максимально можлива кількість погонних на один кілограм ваги складає 162 метри. В будь-якому разі, Ви можете проконсультуватися з нашими спеціалістами під час замовлення товару та скорегувати всі показники. Окрім таких критеріїв як діаметр та кількість погонних, дроти розрізняють за типами обробки, які застосовуються на фінальному етапі виробництва деталей. Тут виділяємо два типи елементів: термічно оброблений (м’який) та термічно необроблений (твердий) дріт низьковуглецевий. Перший тип має показники опору розриву від 290 до 490 Н/мм2, в той час як у другого типу ці характеристики дорівнюють від 390 до 1270 Н/мм2. Цей аспект вартує уваги лише в тому випадку, якщо Ви збираєтеся використовувати дроти в особливих умовах. В будь-якому разі, перед придбанням проконсультуйтеся з нашим спеціалістом та з’ясуйте, який тип елементів варто використати.

Дріт металевий. Специфіка використання

Як Ви вже напевно встигли зрозуміти, дроти від компанії «Plit» є універсальними та можуть використовуватися навіть у нетипових для таких елементів випадках або стати альтернативою для більш габаритних конструкцій. Нижче ми наведемо декілька прикладів того, як можна використати дріт звичайний і чому він може стати оптимальним варіантом для заміни старих споруд. Укріплення огорожі. Якщо на Вашій ділянці вже є паркан, який повністю відповідає вашим критеріям, Ви можете зробити його ще більш надійним. Зафіксуйте дріт на верхній ділянці споруди, створивши подобу колючого дроту. Елементи створені з надміцного металу, і просто розрізати їх не вдасться, тому зловмисники матимуть серйозні проблеми під час подолання вашого паркану. Фіксація габіонів. Прихильники цих універсальних конструкцій, призначених для укріплення берегів та формування парканів відмовляються від замовлення готової споруди та створюють власну. І тут дріт низьковуглецевий чудово підійде для формування рами для фіксації бетонних блоків, каміння тощо. Прути будуть утримувати габіон на землі та втримають його у правильному положенні навіть за несприятливих погодних умов. До того ж, ви можете створити конструкцію за власним макетом.

Ціни на дріт металевий

Кожного разу, коли справа доходить до купівлі товару, людей спиняє один фактор – вартість. Виробники та посередники часто виставляють зависокі цінники на свою продукцію, не маючи при цьому відповідної якості. Але якщо Ви співпрацюєте з компанією «Plit», про це можна не турбуватися. Ми пропонуємо Вам купити дріт типу ГОСТ 3282-74 у Львові, Івано-Франківську та Луцьку за комфортними тарифами. Перед тим, як оформлювати замовлення, Ви можете ознайомитися з прайс-листом дроту, де подано вартість товару відповідно до довжини рулону, діаметру дротів та ваги конструкції. Звертаємо увагу на те, що в нас Ви можете придбати рулони дроту вагою понад 500 кг. Якщо Вам терміново потрібні міцні дроти для укріплення споруд або будови нових конструкцій, або Ви хочете кардинально змінити стиль вашого майданчику або території, Вам варто спробувати дроти з низьковуглецевим покриттям. Це надійний та міцний елемент, що його можна використовувати протягом понад п’яти років без замін та оновлень. До того ж, ціна на товар Вас приємно здивує, а для особливо великих замовлень передбачені знижки.

Також ми займаємося виготовленням дроту в'язального, оцинкованого дроту, дроту з ПВХ, зварювального дроту та інших колючих дротів. А ще Ви завжди можете замовити виготовлення необхідного Вам дроту. 

 

Діаметр:
0,8–5,0 мм

Асортимент

Дріт низьковуглецевий
Діаметр дроту, ммМетрів погонних в 1 кг
1162
1.482
1.850
2.525
318
410
56