укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт оцинкований

Використовується у виробництві сіток та для монтажу огорожі.

Серед усіх елементів, що активно застосовуються на виробництві та під час будівельних робіт оцинкований дріт є найбільш популярним. Більшість вважає, що сфера його застосування обмежується укріпленням парканів та створенням невеликих споруд, але це не так. Якщо Ви вперше зіткнулися з подібними деталями та плануєте використовувати їх у власних цілях, рекомендуємо Вам ознайомитися з цим матеріалом. Тут ми розкажемо про особливості роботи з дротом, його основні переваги та дамо декілька порад щодо ефективного використання елементу в побуті.

Оцинкований дріт: загальна характеристика

Починаючи розмову про даний елемент, варто розпочати з особливостей його виготовлення. Такі дроти виготовляються з надміцної сталі, яку перед цим ретельно перевіряють на наявність пошкоджень та дефектів. Це важливо, адже дріт може в подальшому застосовуватися для виробництва сітки. Тому, перш ніж чергова партія відправляється на склад компанії, майстри проводять ретельні огляди. Дріт із цинковим покриттям не має чіткої класифікації. Існує лише два критерії, за якими можна відрізняти дані елементи, а саме – діаметр дроту та щільність цинку. Перший критерій варіюється від 1 до 8 міліметрів, в той час як щільність цинку може сягати від 40 до 80 г на квадратний метр. Тому, якщо Ви хочете купити оцинкований дріт, але не впевнені в тому, який саме Вам потрібен, проконсультуйтеся з нашим спеціалістом.

Даний тип дроту є доволі популярним не тільки в якості елементу додаткового захисту, а й як повноцінний матеріал. Його широко використовують для виробництва сітки рабиці, а також цвяхів та ручок для відер. При виготовленні дроту спеціалісти пропускають кабель через ємність з гарячим цинком, який після контакту формує надійне захисне покриття, несприятливе для будь-яких зовнішніх факторів. Це означає, що Ви можете спокійно використати конструкцію для огородження території. Окрім цього, дріт оцинкований є надзвичайно легким, тому ви зможете без проблем зробити вигідне замовлення цього матеріалу.

Оцинкований дріт - особливості застосування

Унікальність дроту дозволяє власнику використовувати його одразу у декількох варіаціях. Ви можете застосувати його для укріплення більш масивних парканів, або ж створити огорожу з нуля, закріпивши дроти між опорами. При цьому Вам не потрібно використовувати спеціальних хомутів або зажимів. Достатньо приварити прут до стовпа, і огорожа буде завершена. Окрім цього дроти чудово підійдуть для виробництва інших елементів, таких як:

· Сітка рабиця та мобільні огорожі (для габіонів, штукатурки або як окрема споруда).

· Цвяхи (тонкі, але міцні дроти будуть надійно утримувати інші конструкції у правильному положенні). 

· Колючий дріт (зловмисники не зможуть розрізати чи просто зняти прути, тому Ваша ділянка буде надійно захищена). 

· Ручки для відер, вішалки.

Переваги застосування оцинкованого дроту

Оцинкований дріт, на відміну від інших дротів, володіє низкою переваг, які у свою чергу роблять його більш затребуваним серед покупців. І якщо Ви ще не вирішили, чи варто здійснювати купити оцинкований дріт, ми проілюструємо для вас ці переваги.

Простота в застосуванні. Працюючи з дротом Вам не доведеться використовувати габаритне обладнання, купувати додаткові деталі або опановувати нові техніки роботи з металом. Якщо Ваша мета – створення зварної сітки, достатньо лише визначитися з розміром конструкції, зібрати необхідну кількість прутів та зварити конструкцію. Те саме стосується і всіх інших виробів.

Універсальність. З першої переваги ми одразу можемо виділити й другу, не менш важливу. Справа в тому, що на фінальному етапі виробництва дроти вкривають цинком, щоб запобігти корозії. Таким чином, вироби з дроту можна без проблем розташовувати в будь-якій місцевості незважаючи на погодні умови, зміни рельєфу чи інші фактори. Наприклад, якщо ви розміщуєте саморобний габіон поблизу водойми для укріплення берегів, основа з дроту залишається неушкодженою, а сам габіон з часом стане частиною рельєфу.

Доступність. Обираючи оцинкований дріт ГОСТ 3282-74 від компанії «Plit», Ви отримаєте можливість придбати вироби у будь-якій з можливих варіацій, починаючи від вже зазначених діаметру та щільності цинку і завершуючи вагою прутів. В нас можна робити замовлення на вагу понад 500 кг, отримуючи при цьому спеціальну знижку.

Ціна оцинкованого дроту від виробника Plit

Питання вартості завжди було і буде одним з найголовніших для клієнта. Кількість пропозицій на ринку зростає, але виробники часто завищують ціни, тому кожен мусить обирати найбільш вигідний для себе варіант. Але якщо Ви працюєте з компанією «Plit», Вам не варто перейматися. Ми пропонуємо Вам найкращу ціну на оцинкований дріт у Львові, Луцьку та Івано-Франківську. Окрім цього, при оформленні замовлення вагою понад 500 кг ви отримаєте спеціальну знижку.

Для Вашої зручності на сайті розміщено спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна самостійно підрахувати ціну оцинкованого дроту. Просто зазначте базові параметри у відповідних стовпчиках та дізнайтесь, скільки коштуватиме оцинкований дріт. Одразу після того, як Ви оформите замовлення та здійсните оплату, команда спеціалістів підготує дріт покритий цинком до транспортування. Вам не доведеться тамуватися в очікуванні, і вже скоро Ви зможете використати дріт оцинкований за призначенням. Не шукайте сумнівних альтернатив та не відмовляйтеся від потрібних Вам речей – найкращі пропозиції вже чекають Вас тут!

Діаметр:
1,0–8,0 мм
Щільність цинку:
40–80 г/м2

Асортимент

Дріт оцинкований
Діаметр дроту, ммМетрів погонних в 1 кг
1.482
1.850
2.525
318
410
56