укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт ПВХ

Шукаючи зручні та водночас надійні інструменти для проведення ремонтних робіт або укріплення конструкцій люди часто віддають перевагу старим зразкам. Так, наприклад, ігноруючи дріт з ПВХ, вони вирішують обрати прути сумнівної якості від невідомого виробника. Так, це дозволить їм значно зекономити, але вони ризикують витратити значні суми коштів на заміну такого дроту в майбутньому.

Але якщо Ви обираєте дріт з полімерним покриттям від компанії «Plit», Ви гарантовано отримуєте надійний товар, який не потребуватиме замін чи альтернатив. Залишайтесь з нами, і ми розповімо про основні властивості елементу, його базові характеристики та чим саме він відрізняється від аналогів.

Особливості виготовлення дроту з ПВХ

Даний тип дротів виготовляється шляхом розділення окремих металевих блоків на маленькі частини, з яких і формуються деталі. Далі дріт металевий вкривають спеціальною рідиною, завдяки якій елемент стає нечутливим до іржі. Кожний окремий прут перевіряється на наявність можливих дефектів або пошкоджень, і у випадку, якщо деталь не відповідає заявленим критеріям, її знімають з виробництва.

Специфіка використання дроту, покритого полімером

Поєднання міцного матеріалу та напрочуд невеликих габаритів робить дроти по-справжньому універсальними. Це означає, що Ви можете використовувати дріт з ПВХ навіть у самих нетипових ситуаціях в якості альтернативи для більш габаритних деталей.
Наприклад, дріт з ПВХ може стати відмінною основою для збірного паркану. Якщо Ви планували самостійно зібрати огородження для майданчика або укріпити стару конструкцію, Вам варто звернути увагу на ці прути. Вони можуть стати основою для огорожі з колючого дроту та виконувати роль каркасу. Або, Ви можете зварити їх між собою, створивши паркан довільної форми. Зауважимо, що довжина дротів з ПВХ може сягати до восьми метрів, тому у Вас точно не буде проблем з захистом власності.
Звісно, такі деталі можна застосовувати у більш простих ситуаціях. Наприклад, зварювальний дріт діаметром три з половиною міліметри чудово підійде для укріплення конструкцій літніх майданчиків або надбудов. Вам достатньо скріпити їх разом та зафіксувати у правильному положенні. Також, прути можна використати для створення плетеної сітки. Легкість конструкції дозволяє встановлювати її в будь-якому положенні, тому з такими деталями ви можете вирішувати побутові проблеми будь-якої складності.

Переваги купівлі дроту з ПВХ від компанії «Plit»

Працюючи з нами, Ви отримаєте доступ до якісної та перевіреної продукції, яку вже активно використовують тисячі людей. Купуючи дріт ПВХ, Вам більше не доведеться замислюватися над тим, де знайти дешеві запасні деталі. Наші дроти проходять ретельну перевірку перед тим, як потрапити до клієнтів, а наявність додаткового покриття збільшує термін придатності до 50 років.
Окрім цього, ми формуємо дроти у габаритні бухти вагою до 400 кілограмів, тому замовляючи продукцію в нас, Ви точно будете знати, що Вам вистачить цієї кількості матеріалу для ремонту, будівельних робіт та виконання інших завдань.
І мабуть самою важливою серед усіх переваг є вартість. Саме в компанії «Plit» ви маєте можливість купити дріт за найкращою ціною у Львові, Луцьку та Івано-Франківську. Жодна інша компанія не запропонує вам подібних тарифів, тому якщо Ви хочете здійснити вигідну покупку дроту з ПВХ, Вам варто звернутися до нас. Безпосередньо перед оформленням замовлення Ви можете підрахувати вартість замовлення за допомогою калькулятора, вказавши параметри об’єкта.
Не витрачайте час на пошук сумнівних альтернатив. Не порівнюйте ціни товарів на всіх існуючих сервісах з метою знайти найкращу пропозицію. З нами Ви гарантовано отримаєте унікальний товар, який можна застосовувати у різних умовах без ризику пошкодження. Купуйте дріт, покритий полімером від компанії «Plit» вже зараз!

Внутрішній діаметр:
1,2–3,0 мм
Зовнішній діаметр:
2,4–4,1 мм
Вага бухти:
60–400 кг

Типи покриття

Чорний дріт із ПВХ
Оцинкований дріт із ПВХ

Асортимент

Дріт ПВХ
Діаметр дроту, ммМетрів погонних в 1 кг
1.635
2.435
2.030
2.830
2.621
3.521