укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт в’язальний

Спеціальний мя’кий дріт для широкої сфери застосування.
Сьогодні на ринку важко знайти по-справжньому якісний товар, який би можна було застосувати в побуті. Але тепер все змінилося, оскільки компанія «Plit» готова запропонувати клієнтам дріт в’язальний – унікальну деталь, яку можна без проблем імплементувати в готові конструкції або використати для створення нових більш складних елементів. І якщо Вам раніше не доводилося працювати з подібними речами, не переймайтеся – сьогодні ми розповімо Вам про всі особливості прутів, виокремимо їхні основні переваги та дамо декілька порад щодо використання.

Мабуть, найбільш поширений тип дротів, що виготовляються у приміщеннях нашої компанії. З ним Ви можете самостійно сконструювати потрібні елементи – від будівельних арматур та армувальних сіток до мішків та дрібних деталей, які можуть знадобитися в майбутньому.
Базовим компонентом такого дроту є сталь, яку за потреби покривають цинком. Але навіть не зважаючи на це діаметр проводів не перевищує п’яти міліметрів, а це означає, що ви можете застосовувати подібні дроти практично в будь-яких умовах. І враховуючи таку компактність, дріт в’язальний – це саме той елемент, який можна без проблем замовляти великими партіями (вага бухти може становити 400 кг). 

Дріт в’язальний: особливості виготовлення

Не зважаючи на невеликі габарити, створення подібних деталей вимагає максимальної концентрації та чіткого дотримання всіх пропорцій. Для початку, майстер обирає цільні частини, з яких будуть виготовляти дріт металевий. Наступним кроком стає замір та визначення основних параметрів (діаметр окремої деталі та довжина), після чого спеціаліст вирізає дріт на спеціальному пристрої. Кожна частина проходить перевірку на наявність дефектів або пошкоджень і у разі виявлення браку її знімають з виробництва. Наша компанія самостійно займається виготовленням всіх деталей та конструкцій, тому кожен етап виробництва залишається під контролем. Після того, як елементи пройшли основний етап, вони проходять через процедуру оцинковування. Їх покривають спеціальною рідиною, що протидіє корозії та збільшує термін придатності. Завдяки цьому дріт в’язальний у Львові, Луцьку чи Івано-Франківську можна використовувати впродовж 50 років без необхідності заміни чи повторного захисту від іржі.

В’язальний дріт: сфера застосування

Придбавши комплект прутів такого типу, Ви отримаєте універсальну деталь, для якої фактично не існує обмежень в аспекті застосування. Ми розглянемо найтиповіші варіанти використання елементів та на основі цього виокремимо основні переваги дроту. Завдяки поєднанню невеликих габаритів та напрочуд міцного матеріалу (для цього типу дротів використовується сталь та цинк), ми отримаємо елемент, здатний повністю замінити габаритні споруди. Дріт зварювальний може стати альтернативою для великих дерев’яних стовпів, що їх використовують для кріплення колючого дроту. Вам достатньо буде зафіксувати єгозу чи будь-який інший матеріал по аналогії з дерев’яними спорудами. У цьому випадку не потрібно використовувати додаткових зажимів чи кріплень – прути є достатньо міцними та витримають будь-який тиск. Оцинковані дроти можна використати як для підтримки інших негабаритних конструкцій, так і для створення масивних споруд. Так, наприклад, Вам достатньо зварити між собою дроти в’язальні для створення габіонів. Після цього залишається лише наповнити основу камінням або іншими матеріалами та використати конструкцію за призначенням. Перевага такої конструкції в тому, що вона жодним чином не перешкоджає природній зміні ландшафту (габіони можуть використовуватися для укріплення берегів, а там зміна ландшафту є доволі поширеним явищем). Ви просто встановлюєте габіон у потрібному місці. Міцні прути будуть надійно зафіксовані в землі та не перешкоджатимуть зміні рельєфу. Ще одним аргументом для того, щоб купити дріт в’язальний, є вигода. Вам неодмінно доведеться використовувати його кілька разів поспіль, а для цього потрібно буде мати запас матеріалу. Ми формуємо прути у спеціальні бухти різного розміру, тому Ви можете обирати потрібний об’єм в залежності від цілей. Максимальна вага бухти становить чотириста кілограмів, а цього буде більш ніж достатньо для того, щоб реалізувати всі проекти та вирішити всі проблеми. В будь-якому разі, Ви можете проконсультуватися з нашим адміністратором та визначитися з необхідним розміром бухти. Також перед тим, як купувати дріт у Львові, ви можете самостійно підрахувати вартість замовлення. Для цього скористуйтеся калькулятором на нашому сайті та вказавши габарити елементу, визначте ціну.

Користуйтеся послугами компанії «Plit» для встановлення дротів

Якщо Вам раніше не доводилося працювати з подібними деталями і Ви не впевнені в тому, що не зможете самостійно здійснити монтаж, звертайтеся до нас. Наші кваліфіковані майстри підготовлені до виконання замовлень будь-якої складності, тому Ви можете розраховувати на них. Під час оформлення замовлення попередьте оператора про те, що хочете скористатися послугами з монтажу. Разом ми визначимо дату та час проведення робіт, і Вам залишиться лише очікувати. У визначений день команда «Plit» прибуде за вказаною адресою та проведе необхідні роботи по встановленні дротів нашого виробництва. Не хвилюйтеся – це не займатиме багато часу, адже ми працюємо з професійним обладнанням. Всього кілька годин, і дріт в’язальний буде вмонтовано та закріплено відповідно до ваших побажань. Не витрачайте час на пошук дешевих альтернатив та порівняння цін у сумнівних сервісах. З нами у Вас буде доступ до найкращих зразків продукції, виготовлених за всіма стандартами якості. Плануєте капітальний ремонт, але не маєте зварної сітки для штукатурки? Хочете огородити господарство, але масивні паркани лише зіпсують загальну картину. Вихід є, і це – дроти від компанії «Plit»!

Діаметр дроту:
1,0–5,0 мм
Вага бухти:
60–400 кг

Типи покриття

Без покриття
Оцинкований

Асортимент

Дріт в’язальний
Діаметр дроту, ммМетрів погонних в 1 кг
0.8250
1.2112
1.850
240
318
410
56

Придбати аксесуари