укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт зварювальний

Використовується для роботи на зварювальних апаратах.

Серед усіх елементів, які найчастіше використовуються під час проведення будівельних робіт, ремонту приміщень та інших схожих процедур найбільше виділяється дріт зварювальний. Він може стати як ефективною заміною аналогічної деталі або бути додатковим елементом конструкції та підсилити її. В будь-якому разі, зварювальний дріт, що зазвичай намотується на котушки під час фасування і транспортування, стане у нагоді кожному, хто працює зі зварювальними апаратами. І якщо Ви досі вагаєтеся, чи варто придбати цей елемент від компанії «Plit», ми допоможемо Вам. Просто зараз ми наведемо перелік всіх характеристик даного дроту, розповімо про специфіку роботи з ним, а також дамо декілька порад щодо використання його у побуті.

Дріт зварювальний – базові характеристики

Для того щоб купити дріт зварювальний і при цьому не помилитись із вибором, потрібно заздалегідь зрозуміти, яким має бути цей елемент. Як ми зазначили вище, всі дроти, призначені для механічного та напівавтоматичного зварювання, формуються у котушки. Вага котушки може становити 5, 15 або 18 кг, в той час як діаметр дроту для зварювання варіюється від 0,8 до 1,2 мм. В будь-якому разі, Ви зможете самостійно обрати потрібні параметри, ознайомившись з прайс-листом на сайті компанії. Не менш важливим компонентом є якість зварювального дроту. Оскільки даний елемент буде використано для зварювання деталей та конструкцій, його стан мусить відповідати всім стандартам якості. Саме тому спеціалісти компанії «Plit» використовують якісні та перевірені матеріали. Після фінальних випробувань дріт зварювальний вкривають шаром міді та формують у котушку. Всі котушки обладнані рядною намоткою, яка дозволяє дроту замотуватись під час зварювання, а це у свою чергу значно покращує робочий процес.

Переваги зварювального дроту

Купуючи дріт зварювальний від компанії «Plit», ви гарантовано отримаєте якісний та надійний робочий засіб, який можна без проблем використати для зварювальних робіт. Працюючи з дротом, Ви будете кожного разу отримувати надійні шви. Наші працівники неодноразово проводили тестування дротів на різних конструкціях. Це були сталеві рами, ворота, труби різної товщини та інші вироби (сталеві паркани, огорожі тощо). У кожному випадку ми отримували один і той самий результат – надійне зварювання без дефектів. Це означає, що якщо Ви вирішите купити дріт зварювальний від компанії «Plit», ви точно отримаєте якісний продукт, вартий своєї ціни.

Однією з не менш важливих переваг буде зручність у роботі з дротами. Як ми вже зазначали раніше, кожен комплект формується у котушку. Тому, коли Ви завершите роботу зі зварювальним апаратом, достатньо буде від’єднати дріт та закріпити його на котушку. Таким чином Вам буде набагато легше працювати з елементом, ніж якщо б він був без котушки. У цьому випадку доводилося б фіксувати дріт окремими прутами. Зараз же достатньо закріпити деталь за допомогою кріплення, розташованого з внутрішньої сторони котушки.

Третьою, і, мабуть, найочевиднішою перевагою використання дроту зварювального є можливість його застосування одразу для двох видів зварювання – напівавтоматичного та механічного. Так, для когось це може бути несуттєвою перевагою, але якщо Ви працюєте з обома типами зварювання і не хочете витрачати зайві кошти на придбання окремих дротів, такий варіант дозволяє суттєво зекономити. Якщо Вам раніше не доводилося працювати зі зварювальними апаратами і Ви будете вперше використовувати подібні елементи, проконсультуйтеся з нашими спеціалістами. Вони допоможуть Вам розібратися у принципі роботи інструменту та підібрати дроти потрібного діаметру в залежності від цілей.

Ціна дроту зварювального

Перш ніж купити зварювальний дріт, клієнти обов’язково звертають увагу на вартість продукту. Дуже часто виробники підвищують ціни на вироби, тому кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Нерідко люди порівнюють однакові позиції в різних магазинах з метою знайти ідеальне співвідношення ціни та якості. Але якщо Ви є клієнтом компанії «Plit», Вам не потрібно турбуватися про такі речі. Ми здійснюємо продаж дроту зварювального у Івано-Франківську, Львові та Луцьку відбувається за найкращими тарифами на ринку. Ми надаємо кожному клієнтові можливість особисто ознайомитися з прайс-листом категорії та обрати потрібний для себе варіант товару. Не потрібно відмовлятися від купівлі потрібних речей, не потрібно шукати сумнівних альтернатив та витрачати час на пошуки найдешевших аналогів. Якщо Вам терміново потрібено купити дріт для зварювання чи інший дріт або Ви плануєте використати його в майбутньому, Ви можете замовити його в нас. Ми швидко сформуємо замовлення та почнемо відправку одразу після того, як Ви здійсните оплату. Товар миттєво буде доставлено за вказаною адресою, і вже скоро Ви зможете скористатися новим елементом. А ціна дроту зварювального Вас приємно здивує!

Діаметр:
0,8—1,2 мм
Вага котушок:
5, 15, 18 кг