укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Дріт в прутках

Дуже часто людям у побуті можуть знадобитися нетипові деталі, які важко знайти у неспеціалізованих магазинах. Тому якщо Ви збираєтеся купити прути, Вам потрібно буде звернутися до сервісу, що спеціалізується на кованих виробах, елементах декору тощо. І найкращим варіантом тут стане співпраця з компанією «Plit» - виробником якісного товару, який можна використовувати в будь-яких умовах. Але якщо ви досі не мали нагоди застосувати металеві прути, це не проблема. Ми розкажемо вам про основні властивості цих деталей та покажемо, як можна застосувати їх у побуті.

Прутки дроту від виробника

Всі елементи виготовляються на спеціальному обладнанні, де для них визначаються критерії довжини. Прутки дроту випрямляються на станках, після чого їх оцинковують та здають в експлуатацію. Найчастіше вони використовуються для виготовлення більш складних споруд, таких як зварні сітки, паркани з дротів, габіони тощо.
Всі прути виготовляються з надміцної сталі, тому Вам не варто хвилюватися щодо можливих пошкоджень або зміни форми об’єктів під впливом різних чинників. Так, наприклад, габіони можуть роками виступати в якості укріплень для берегів, доповнюючи природний рельєф. При цьому вони не втрачають форму та сприяють природному формуванню місцевості.
 

Прути дроту в побуті

Якщо Ви вирішили придбати металопродукт та використати його для вирішення конкретних проблем, ми маємо для Вас декілька порад. Перш за все, звертайте увагу на розмір деталей. Висота одного дроту в прутах може сягати до восьми метрів, а це у свою чергу значно розширює сферу його застосування. Він може виступати в ролі фіксатора для огорожі з колючого дроту або формувати каркас для однієї з надбудов на вашому майданчику.
По друге, пам’ятайте про властивості об’єктів. Кожен з прутків дроту має значний показник міцності, тому він цілком може стати альтернативою для більш габаритних та масивних конструкцій. Наприклад, якщо Ви плануєте встановити огорожу зі сталевої сітки, Вам достатньо буде розмістити кілька прутів в якості опори для листів. Не переймайтеся – споруда буде міцно триматися в тому положенні, в якому Ви її закріпите. Те саме стосується і зварних решіток, які можна закріпити на окрему металеву конструкцію або просто встромити в землю та укріпити місце фіксації.

Переваги прутів дроту

Ми вже зазначили, що прути дроту можна використовувати по різному в залежності від того, яку функцію Вони мають виконувати. Але крім функціональності, Ви можете купити прут через інші не менш важливі переваги.
Звернемо увагу на компактність деталей. Через надзвичайно низький показник діаметру дріт може вміститися у проблемних зонах конструкцій для укріплення. Вам навіть не доведеться проводити додаткові підрахування – дріт діаметром 6 міліметрів вміститься будь-де.
Не будемо забувати і про вартість товару. Зазвичай, виробники виставляють дуже високі показники вартості, пропонуючи клієнтам товари не самої вищої якості. Але в нас Ви маєте можливість купити прут з ПВХ за надзвичайно приємною ціною. Ви можете заздалегідь ознайомитися з вартістю товарів, переглянувши прайс-лист на нашому сайті. Якщо Вас влаштовує така пропозиція, можете переходити до оформлення товару.
Для цього потрібно зв’язатись з оператором, узгодити місце і час доставки, а також здійснити оплату. Після цього залишається лише дочекатись, коли замовлення прибуде до Вас. Окрім цього, Ви можете замовити додаткові послуги з монтажу та встановлення прутів. Не переймайтеся – наші майстри прекрасно підготовлені, тому впораються із завданням за лічені години. Також у нас представлений інші дроти і все це – за найкращою ціною у Львові, Луцьку та Івано-Франківську!

Діаметр дроту:
2,0–6,0 мм
Довжина дроту:
200–8000 мм