укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Декоративні габіони

Додадуть оригінальності Вашій ділянці.

Шукаючи варіанти для оновлення екстер’єру, люди все частіше звертають увагу на декоративні габіони. Ці на перший погляд дивні споруди здатні ідеально доповнити в будь-який дизайн або навіть створити основу для нового. Але через те, що клієнти не мають достатньо інформації про дані споруди, їх важко зрозуміти, як саме їх можна застосувати. Це проблема, яку готова вирішити компанія «Plit». Просто зараз ми розповімо Вам про особливості використання габіонів, їхні переваги та розкажемо, чому варто обрати саме ці вироби для того, аби прикрасити територію. Після цього у Вас не залишиться жодних питань стосовно габіонів зварних декоративних.

Іноді в це важко повірити, але огорожа з габіонів іноді може перетворюватися на справжню прикрасу. Звісно, це не паркан з мармуру або червоного дерева, проте габіон можна без проблем використати в якості декоративного елементу. Ми вже згадували про це, але зараз дещо розвинемо цю тему.
Справа в тому, що коли люди намагаються знайти простий, але водночас нетиповий варіант для того, щоб прикрасити майданчик, вони не можуть знайти нічого вартісного. Але зараз це можна виправити. Використовуючи наші металеві конструкції, Ви можете створити свій дизайн або підлаштувати декоративні габіони під готову концепцію. В будь-якому разі, обравши забор з габіонів, Ви зможете виділятися серед інших та дивувати перехожих нетиповим рішенням.

Декоративні габіони – загальна інформація

Габіони, призначені для декорування території фактично нічим не відрізняються від споруд для укріплення берегів. Це об’ємні конструкції зі зварної сітки, всередині яких знаходиться декоративний матеріал, який обирає сам клієнт. З доступних варіантів є дерево або дрібне каміння. Під час виготовлення габіонів майстри ретельно перевіряють всі компоненти, з яких формуватимуть майбутню споруду. Якщо під час огляду буде виявлено хоча б дрібний дефект, об’єкт миттєво знімають з виробництва. Таким чином до клієнтів потрапляють лише ті габіони для ландшафту, що за будь-яких умов будуть тримати ідеальний зовнішній вигляд.

Варіації габіонів зварних декоративних

Головна перевага даних споруд в тому, що вони можуть бути будь-якої форми за вибором власника. Класичні габіони у формі кубів, що їх можна побачити на зразках виконаних робіт є лише прикладом. У більшості випадків декоративні конструкції виготовляються за заздалегідь запропонованою концепцією. Якщо ви бажаєте замовити конструкцію у формі циліндру, об’ємного горщика або навіть арки, повідомте про це нашого адміністратора. Він узгодить вашу концепцію габіонів для квітів з інженерами, що займатимуться проектуванням, після чого повідомить Вам точну дату завершення робіт. Таким чином Ви не лише отримаєте справді унікальний елемент декору, але й будете певні, що все буде зроблено належним чином. Всі характеристики споруди (розміри вічок на сітці, діаметр дроту, довжина, ширина та висота габіону) буде враховано. Також конструкцію покривають цинком та підсилюють спеціальними пружинами, щоб уникнути деформації в разі сильного тиску на об’єкт.

Переваги використання габіонів для ландшафту від «Plit»

На відміну від інших декоративних споруд, що їх можна використати для доповнення екстер’єру території, декоративні габіони мають низку переваг, що робить їх більш цінними. Перш за все, варто відзначити універсальність. Маючи у своєму розпорядження подібний об’єкт, Ви можете використати його як доповнення до інших декорацій, як захисну споруду (якщо цей габіон має відповідну форму), або взагалі зробити його основою для масштабної інсталяції. Іншою важливою перевагою є якість придбаного Вами товару. Кожен з габіонів від «Plit» виготовляється з якісного металу, що у свою чергу продовжує термін його використання. Кожен з габіонів, придбаних нашими клієнтами, слугував своїм власникам щонайменше п’ять років. Тому габіони зварні декоративні точно стануть Вам у нагоді.

Вартість декоративних габіонів

Питання ціни завжди стояло дуже гостро для клієнтів. Ціни на вироби постійно підвищуються, тому кожен намагається знайти якомога більш вигідний для себе варіант. Люди нерідко порівнюють ціни на ідентичні позиції в різних сервісах. Але якщо Ви є клієнтом компанії «Plit», Вам не доведеться проводити подібні операції. З нами Ви отримаєте можливість придбати справді якісні товари за найкращими цінами на ринку. Споруди доступні у Львові, Луцьку та Івано-Франківську. Ми самостійно здійснюємо доставку та монтаж габіонів, тому якщо Ви готові оновити дизайн своєї території, можете сміливо оформлювати замовлення.

Асортимент

Огорожа з габіонів
Розмір вічка, ммДіаметр дроту, мм
100x504
100x505
200x504
200x505
100x1004
100x1005
Виготовлення габіонів під замовленняЗамовити