укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Габіони для укріплення берегів

Найкраще рішення для зміцнення грунтів.

Шукаючи габіони для укріплення берегів, дуже важливо знайти якісний товар, який слугуватиме користувачеві протягом щонайменше кількох років. Це важливо, адже якщо не приділити процесу укріплення берегів достатньо уваги, це може призвести до некоректної зміни рельєфу та його подальшої руйнації. Саме тому для забезпечення правильного формування місцевості варто використовувати призначені для цього конструкції. І якщо Вам раніше не доводилося працювати з подібними виробами та Ви не маєте чіткого уявлення про специфіку їхнього використання, це не проблема. Просто зараз ми надамо Вам повну інформацію про габіони та розповімо, на що треба звернути увагу під час вибору екземплярів.

Зупинимося та детальніше розглянемо габіони для укріплення берегів. Їхня перевага над іншими укріпленнями полягає у тому, що вони не заважають природним змінам ландшафту. Якщо Ви встановите габіони для укріплення берегів, вони просто зіллються з породою. В майбутньому, коли на земельній ділянці з’являтиметься рослинність, те саме відбуватиметься із Вашими спорудами. З часом вони перестануть бути помітними, але продовжуватимуть і надалі виконувати свою функцію – підтримку рельєфу. Це стає можливим завдяки специфічній будові металевої основи. За рахунок того, що секції прутів розташовані достатньо щільно, і під час контакту з поверхнею утримуються на місці. Тому навіть якщо у Вашій місцевості трапляються шторми, звили або інші різкі зміни погоди, Вам не обійтись без габіонів.

Габіони для берегів – загальна інформація

Габіони для укріплення берегів були спроектовані для вирішення завдань різної складності, одна з яких – укріплення берегів. Завдяки доволі простій концепції, елементи можуть мати будь-яку форму, що у свою чергу дозволить господарю розширити сферу використання. Після встановлення блоки можуть знаходитися в одному положенні понад 100 років без необхідності заміни або ремонту. Основним елементом у виробництві габіонів для берегів є зварна сітка. Вона виготовляється з цільних частин металу, які попередньо перевіряють на відсутність будь-яких зайвих компонентів. Тому, коли в результаті природної зміни ландшафту блоки зникнуть під шаром землі, вони не будуть негативно впливати на навколишнє середовище.

Замовлення габіонів для укріплення берегів

Замовляючи споруди в компанії «Plit», Ви можете самостійно обирати розмір та форму майбутнього об’єкту. Для цього варто лише зв’язатися з нашим адміністратором та повідомити йому про те, якими мають бути габіони для укріплення берегів. Після цього Вам повідомлять вартість замовлення та точну дату завершення робіт та їхнього встановлення на території.

Переваги використання габіонів для укріплення берегів

Є приклади, коли люди свідомо відмовляються від придбання більш зручної деталі вважаючи, що її можна замінити більш дешевим аналогом або взагалі обійтися без неї. Але якщо Ви вирішили всерйоз зайнятися вирішенням проблеми укріплення берегів, Вам варто використати спеціально призначені для цього конструкції. І це не просто слова, адже їх використанням процес укріплення берегів пройде значно легше. Однією з основних переваг використання сталевих блоків буде їхня універсальність. Як ми вже зазначали раніше, Ви можете самостійно визначати форму майбутнього об’єкта, тому будь-яку деформацію ландшафту можна буде виправити без зайвих зусиль. Іншим параметром, через який варто надати перевагу спорудам від «Plit» буде висока якість виробів. Кожен з них проходить ретельну перевірку, перш ніж відправитися на склад, а на фінальному етапі виробництва габіони покривають гарячим цинком та укомплектовують пружинами, який також виготовлений з оцинкованого дроту. Це робиться для укріплення конструкції на випадок, якщо на неї буде спричинено серйозний тиск. Але замовляючи споруди в «Plit», Ви можете бути певні, що ніяких проблем не виникне, адже наші габіони використовують і як мобільне укріплення в умовах складної воєнної обстановки.

Ціна на габіони

Головний критерій, який цікавить клієнтів при купівлі будь-якого кованого елементу – його вартість. Зараз, коли ціни на товари постійно зростають, кожен намагається зекономити, але при цьому отримати якісний товар. Люди нерідко порівнюють схожі позиції в різних сервісах з метою знайти більш дешевий варіант. Але якщо Ви працюєте з нами, Вам не доведеться займатись подібними операціями. Всі клієнти «Plit» мають можливість купити габіони у Львові, Луцьку та Івано-Франківську за найкращими цінами на ринку. Це не перебільшення, адже тут Ви отримуєте якісний товар за сприятливою ціною. Тому, якщо Вам терміново потрібно укріпити береги, Ви знаєте, куди варто звернутися!

Асортимент

Огорожа з габіонів
Розмір вічка, ммДіаметр дроту, мм
100x504
100x505
200x504
200x505
100x1004
100x1005
Виготовлення сітки під замовленняЗамовити