укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Мобільна габіонна конструкція "Гарда"

МОБІЛЬНА ГАБІОННА КОНСТРУКЦІЯ

В умовах складної воєнно-політичної обстановки виникла гостра потреба в фортифікаційних спорудах швидкого зведення для спорудження захисних стінок, споруд на блокпостах, опорних пунктах та базових таборах.

Мобільні габіонні конструкції (далі – МГК) відомі як ефективний спосіб зведення таких споруд та широко використовуються арміями розвинених країн для фортифікаційного обладнання передових операційних баз та опорних пунктів.

ВКФ «ПЛІТ» має практичний досвід розробки, виробництва та застосування МГК цивільного та військового призначення. Виготовлена та випробувана дослідна серія зразків, спеціально модернізоване виробництво, розроблена лінійка типорозмірів. Уся сировина та комплектуючі – українського виробництва. Потужності підприємства здатні забезпечувати серійне виробництво великих партій МГК.

На основі МГК розроблені комплекти МГК «Ґарда-3». Комплекти МГК «Ґарда-3» призначені для швидкого зведення фортифікаційної споруди для укриття особового складу, спостереження та ведення вогню. Комплект компактно складений для транспортування, містить стінові елементи, елементи перекриття, амбразури оригінальної конструкції які оптимізовані для використання з МГК. Для розгортання потрібен лише грунт для засипки. Час розгортання – 2 - 4 год. залежно від матеріалу засипки і кваліфікації особового складу. Для комплектів МГК «Ґарда - 3» розроблені методики зведення та інструкція.

Комплекти постачалися в зону проведення антитерористичної операції та зарекомендували себе, під час дослідної експлуатації в бойових умовах, як надійні та ефективні фортифікаційні споруди швидкого зведення.

Перед виготовленням комплектів МГК «Гарда-3», були проведені дослідні роботи на огорожах з габіонів та отриманий практичний результат який забезпечує захист особового складу від стрілецької зброї противника та ураження автоматичною гарматою 2А42 з використанням осколково-фугасного пострілу. МГК та комплекти МГК «Гарда-3» успішно пройшли державні випробування.