укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані дашки

Плануючи дизайн будинку та стиль оформлення зовнішньої частини будівлі, ми не можемо забути про ковані дашки. Цей елемент декору набув неабиякої популярності серед клієнтів, і зараз кожен бажає встановити його в себе. Але останнім часом пошук якісних  кованих дашків стає дедалі складнішим, а справді вартісні зразки коштують дуже дорого. То як бути в цій ситуації? Якщо Ви вже розчарувалися та збираєтеся відмовитися від покупки, Вам краще передумати, адже компанія-виробник «Plit» пропонує своїм клієнтам якісні та надійні ковані дашки за оптимальними цінами.

Особливості виготовлення кованих дашків

На відміну від більшості виробників, ми приділяємо максимум уваги процесу створення виробів. Наші майстри самостійно виготовляють всі компоненти, а кожен готовий кований дашок ретельно перевіряється на наявність дефектів. Якщо під час перевірки буде виявлено хоча б невелике пошкодження, кований дашок знімають з виробництва. Також, з метою продовження терміну використання кованого козирка над дверима та запобігання утворенню іржі інженери вкривають готові ковані дашки спеціальною рідиною, що протистоїть корозії. Таким чином, Ви можете не турбуватися про те, що ваш козирок над дверима буде втрачати свій первинний зовнішній вигляд через погодні умови та інші фактори.

Переваги використання кованих козирків від «Plit»

Придбавши будь-який кований дашок від виробника Plit, Ви автоматично отримуєте низку переваг, яких не може гарантувати жоден інший бренд. Перш за все, це надійність придбаної конструкції. Люди досить нерішуче купують подібні речі, адже завжди існує ризик отримати браковану або зламану конструкцію. Після виявлення дефекту її доведеться ремонтувати або змінювати на нову, а це – марно витрачений час та кошти. Проте ковані дашки від «Plit» відрізняються своєю надійністю та міцністю. Ми використовуємо якісні та заздалегідь перевірені частини металу, що не містять в собі дефектів, тому у Вас не буде приводу для турбот. Друга перевага, на яку може розраховувати кожен клієнт – якісний сервіс. Наша компанія вже кілька років поспіль займає лідируючу позицію на ринку, а кожен новий покупець неодмінно залишається задоволений результатом. Ми не дозволимо Вам чекати, і почнемо працювати над замовленням одразу після того, як Ви вийдете на зв’язок з оператором. Достатньо лише обрати послугу, вказати габарити майбутнього кованого дашка та адресу, після чого здійснити оплату. Далі, у визначений день наша команда приїде до Вас та здійснить монтаж кованих дашків над дверима. Не хвилюйтеся, це не займатиме багато часу, адже в наших бригадах працюють тільки досвідчені спеціалісти. Звісно, все залежить від об’єму роботи (в разі замовлення кількох дашків), але ми запевняємо – жодна інша компанія не впорається з цим швидше за нас.

Вартість дашків кованих

Питання вартості завжди цікавить клієнтів незалежно від того, про що йдеться, адже щоб купити ковані дашки, потрібно зважити всі деталі. Якщо говорити про виготовлення та встановлення дашків, то тут досить важко знайти оптимальний варіант. Виробники завищують ціни на ковані дашки, але їхня якість все частіше розчаровує клієнтів. Саме тому Вам варто звернути увагу на продукцію компанії «Plit». Ми пропонуємо кожному оптимальне співвідношення якості товару та його вартості. Окрім цього, варто зауважити, що ми встановлюємо козирки у Львові, Луцьку та Івано-Франківську. Тому, якщо Ви давно хотіли купити кований дашок для доповнення екстер’єру, Вам неодмінно варто звернутися до компанії «Plit». В нас можна замовити роботи будь-якої складності та підібрати ковані перила відповідно до узору дашку. Не зволікайте – зробіть своє життя яскравішим вже зараз!

Замовлення кованих дашківЗамовити