укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Огорожі і паркани від виробника

Формуючи дизайн спортивного майданчику, приватного будинку чи будь-якої іншої території, люди зосереджують свою увагу на зовнішньому оформленні. Першим кроком у цьому аспекті буде встановлення захисних споруд, і найпростіший варіант тут – купити огорожу.

В такий спосіб можна відійти від звичних нам високих металевих парканів, та масивних споруд, які забирають на себе всю увагу. Якщо Ви зацікавилися цією тематикою, продовжуйте читати, і ми розповімо Вам все про огорожі та все, що з ними пов’язано.

Різновиди огорож і парканів від виробника

Насамперед зазначимо, що існує одразу кілька типів подібних конструкцій. Звичайно, різні виробники можуть пропонувати більше двадцяти варіацій, але ми зупинимося на тих, що домінують на ринку та користуються попитом:

  • Мобільна огорожа (Ви можете пересувати її та встановлювати на знімні кріплення)
  • Огорожі з рабиці 
  • Огорожі для спортмайданчиків (легкі, але водночас міцні конструкції, що формуються з панелей)
  • Лісові огорожі (бюджетний варіант захисту території з використанням дерев’яних споруд)
  • Панельні конструкції (формуються з окремих частин, що дозволяє охопити більший периметр).
  • Це п’ять основних варіацій, які можна застосовувати для огородження території та формування дизайну. Якщо Вам раніше не доводилося стикатися з подібними екземплярами, ви можете переглянути приклади в галереї нашого сайту

Огорожі з рабиці

Якщо виділяти якісь нетипові види огорож, варто зупинитися на споруді з рабиці. Основна відмінність тут полягає в тому, що основу огорожі складають тонкі, але міцні прути. При створенні металева огорожа формується з сітки таких двошарових прутів. У деяких варіаціях верхня частина дроту загинається назовні, і це в свою чергу заважає зловмисникам просуватися далі. Під час оформлення замовлення з виготовлення паркану з рабиці Ви самостійно вказуєте габарити споруди, а також категорію виробу (оцинкована, низьковуглецева або з полімерним покриттям).

 Також Ви можете заздалегідь підрахувати вартість майбутньої покупки, скориставшись калькулятором та вказавши необхідні параметри (діаметр дроту, висоту рулону і довжину). Але навіть в такому разі не варто хвилюватися про вартість, адже в нас Ви можете купити огорожу за найкращими цінами на ринку.

Переваги використання огорож

Звісно, кожен сам вирішує, як саме він буде застосовувати той чи інший тип конструкції. І говорячи про специфіку використання даних виробів, варто наголосити, що будь-який з парканів є абсолютно універсальним.

Першим фактором, який вказує на це, є те, що паркани не потребують додаткового захисту від несприятливих погодних умов. Справа в тому, що на етапі виробництва їх вкривають спеціальною рідиною, що протидіє корозії. Це вже не ті старі споруди з металу, що ржавіють після першого року використання. Новітні паркани секційні витримають навіть найлютішу бурю та збережуть свій первинний вигляд без жодних змін.

Другим фактором є відсутність будь-яких обмежень. Всі огорожі, представлені на нашому сайті, формуються з окремих частин – панелей. Під час замовлення Ви не вказуєте їхню кількість, але під час обробки вхідних даних наші майстри аналізують подану інформацію та готують потрібну кількість секцій, додаючи хвіртки чи ворота за Вашими вказівками Перевага цього методу в тому, що Ви можете використати потрібний тип огорожі на будь-якій площі. Під цей критерій підпадає навіть садова огорожа з дерева, тому можете сміливо замовляти її у потрібних масштабах.

Третім і, мабуть, найбільш вагомим фактором, який переконає кожного у тому, що варто обирати саме такий тип огорож – ціна. Клієнти готові порівняти сотні сервісів у пошуках якісного матеріалу, який би відповідав всім бажаним критеріям. І лише критерій вартості майже ніколи не відповідав бажаним показникам. Але зараз про такі проблеми можна забути, адже з нами Ви маєте можливість купувати якісні огорожі за вигідними цінами. Не думайте про порівняння цін та не очікуйте на знижки – ми пропонуємо купити паркан за найкращою ціною вже зараз!

Якщо Ви вже визначилися з типом майбутньої огорожі, можете переходити до оформлення замовлення. З вами зв’яжеться наш адміністратор, який допоможе узгодити деталі та провести оплату. Наступним кроком буде проведення контрольних замірів. Наша команда прибуде на місце та зафіксує важливі показники. Після цього, у визначений день, спеціалісти прибудуть для монтажу та встановлення огорожі. Наші працівники чудово підготовлені до робіт будь-якої складності, тому цей процес не займе багато часу, і вже скоро панельні огорожі будуть прикрашати ваш майданчик. Не зволікайте – покращуйте своє життя вже зараз!