Пн. - Пт. 09:00 - 17:00
i
address marker

вул. Зелена, 149

м. Львів

arrow bottom
clock icon

Пн. - Пт. 09:00 - 17:00

(067) 672 50 32
cart icon 0

Немає товарів у кошику.

search icon
phone icon

Каталог продукції

Монтаж

Монтаж металевих парканів та огорож в Україні

Паркан із металевої сітки – простий та бюджетний спосіб позначити межі приватної території. Його можна використовувати для огородження ділянки під забудову дачі або садової ділянки, відокремлення господарської зони від житлової, виготовлення вольєрів для тварин та інших потреб.

Споруди такого типу мають безліч переваг:

 • великий асортимент – існує дуже багато конфігурацій, вибір яких залежатиме від вашої мети;
 • легкість – через невелику вагу, конструкцію не потрібно додатково зміцнювати масивним каркасом або витрачати час на будівництво фундаменту;
 • міцність, стійкість, довговічність – паркани з металевої сітки витримують інтенсивні навантаження, не псуються під впливом негативних факторів навколишнього середовища та здатні прослужити десятки років при правильному виконанні монтажних робіт;
 • світлопроникність – полотно з дроту не перешкоджає проникненню сонячного світла та циркуляції повітря, що дуже важливо для комфорту рослин;
 • доступність – з фінансової точки зору огорожі з сітки не мають конкурентів. Це якісний, але водночас найдешевший з усіх можливих варіантів;
 • універсальність – монтаж можна проводити в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов. Єдине обмеження може бути пов’язане з необхідністю проведення бетонних робіт. У цьому випадку температурний режим не має опускатись нижче -5° С.

Висока швидкість монтажу – ще одна відмінна риса. Але для цього важливо володіти певними знаннями та навичками, тому що від правильності установки паркану залежатиме його стійкість та термін експлуатації. Тому наша компанія не лише надає можливість придбати необхідні матеріали, але й пропонує послуги з професійної установки парканів.

На підприємстві «ПЛІТ» працює команда досвідчених фахівців, які чудово розбираються в продукції нашої торгової марки, знають про всі її нюанси та особливості монтажу. Професійна бригада швидко та якісно встановить конструкцію будь-якої складності та конфігурації. Це вигідне рішення, тому що вам не доведеться витрачати зайвий час і нерви на освоєння нового ремесла.

Етапи проведення монтажних робіт

Монтаж – це завершальний етап виготовлення огорожі. Але перед тим, як до нього перейти, необхідно провести додаткову підготовку.

Спочатку проводяться виміри території, а також обирається тип конструкції. Для цього ми відправимо до вас на об’єкт фахівця, який здійснить необхідні розрахунки. Він зробить точні виміри, оцінить особливості ландшафту, запропонує оптимальне для вас рішення з урахуванням бюджету, підрахує необхідну кількість матеріалів і надасть кошторис для попереднього узгодження.

Наступний пункт – підготовка території. Необхідно прибрати будівельне сміття, високу траву, зелені насадження, демонтувати об’єкти та будь-які елементи (якщо є), які перешкоджатимуть подальшій роботі. Після цього встановлюється розмітка майбутньої конструкції.

Далі процес установки зводиться до наступних етапів:

 • земляні роботи – у строго визначених місцях буряться свердловини певного діаметра, призначені для опорних елементів;
 • установка опор – опорні конструкції монтуються на чітко вивіреній відстані одна від одної. Потім їх фіксують залежно від типу фундаменту, який було обрано: під бетонування або без нього;
 • монтаж огорожі – безпосереднє встановлення панелей з сітки з використанням спеціальних фіксаторів.

Зрозуміло, це приблизна схема роботи, оскільки різні види конструкцій потребують індивідуального підходу та впливають на черговість дій. Наприклад, якщо передбачено наявність хвірток, розсувних воріт або інших елементів, потрібне додаткове обладнання та міцні компоненти для кріплення.

Завершальний етап – контроль якості конструкції. Щоб залишатися впевненим у результаті, необхідно проконтролювати кожне місце кріплення, виключити наявність дефектів, перевірити огорожу на міцність та стійкість.

Зверніть увагу! Послуга з вимірювання периметра та проведення монтажних робіт доступна лише мешканцям Львівської, Волинської та Івано-Франківської області. Виїзд фахівців до інших регіонів здійснюється лише за домовленістю.

Вартість установки

Загалом виробнича компанія «ПЛІТ» пропонує повний цикл послуг з огородження території – від надання матеріалів до виміру периметра, складання плану, безпосередньої установки та подальшого гарантійного/післягарантійного обслуговування конструкції.

На жаль, не існує фіксованої вартості на встановлення певного виду паркану. Ціна залежить від безлічі факторів: рельєфу місцевості, типу ґрунту, віддаленості об’єкта, конфігурації конструкції, сезону, щільності зелених насаджень тощо. Для цього ми попередньо складаємо план майбутніх робіт, визначаємо їх вартість і, перш ніж перейти до роботи, затверджуємо кожен пункт із клієнтом. Звертайтесь до нас, щоб отримати професійну консультацію.

Переваги роботи з нами
icon-2
Вигідно

Купівля безпосередньо від виробника без посередників і націнок

icon-3
Якісно

В нас є усі Сертифікати відповідності міжнародному стандарту ISO

icon-1
Працюємо під замовлення

Виконуємо індивідуальні замовлення будь-якої складності

icon-4
Зручно

Доставка по всій Україні

cart icon

Перегляньте наш асортимент

Пліт у Цифрах
 • 21

  Рік
  Досвіду

  на ринку металообробки

  inNumber1
 • 5

  Років
  Гарантії

  на всю нашу продукцію

  inNumber2
 • 58

  Надійних
  Постачальників

  співпрацюють з нами

  inNumber3
 • 10

  Регіональних
  Представників

  По всій Україні

  inNumber4
 • 2000

  Тон
  продукції

  виготовляємо та реалізуємо щорічно

  inNumber5
 • 55

  Влаштованих
  людей

  у нашій компанії

  inNumber6
 • 2000

  Найменувань
  асортименту

  нашої продукції

  inNumber7
 • 5000

  Наших
  Клієнтів

  обслуговуємо щорічно

  inNumber8

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та пропозиції