укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Габіони

Час купити габіони у Львові від виробника

В умовах постійної модернізації систем та оновлення застарілих технологій люди завжди прагнуть знайти найновіші зразки та використати їх якомога швидше. Але якщо ми говоримо про елементи декору та будову захисних споруд, тут на допомогу прийде перевірена огорожа з габіонів. Ця конструкція ніби існує поза часом, оскільки користується попитом навіть сьогодні. Проте дуже часто у людей виникають труднощі під час купівлі таких споруд, а саме – на ринку важко знайти сервіс, що міг би запропонувати дійсно якісний товар за комфортною ціною. Але зараз все інакше. Залишайтеся з нами, і ми розповімо Вам все про габіони, специфіку їх використання, особливості виготовлення та якими перевагами наділена ця конструкція.

Що являє собою огорожа з габіонів

Якщо Ви вперше стикаєтеся з подібними термінами, не варто перейматися. Тут все дуже просто, адже габіони – об’ємні споруди квадратної або прямокутної форми, заповнені різними матеріалами. В якості засобів наповнення можуть виступати дрібні камінці, спеціально заготовлені шматки дерева та інші декоративні елементи. Основу габіону складають зварні сітки, сконструйовані з тонкого, але водночас міцного дроту. Оскільки переважна більшість конструкцій виготовляється на замовлення, відстань між прутами залежить від побажань замовника. Тому, якщо Ви замислилися над купівлею габіонів, варто заздалегідь подбати про всі технічні параметри (розмір вічка, діаметр дроту, ширина, довжина та висота об’єкту).
Способи застосування габіонів
Перш ніж купити нову споруду, варто спочатку з’ясувати сферу її використання. Габіон з металевої сітки – справді унікальне творіння, оскільки може застосовуватися щонайменше у трьох різних напрямках а саме:
·      Формування огорож з окремих блоків (такий спосіб використання є досить поширеним на великих приватних територіях, де потрібно охопити значну ділянку)
·      Укріплення берегів (Ви можете використати габіонні споруди для зміцнення гір, схилів або тієї частини місцевості, що контактує з водою. В цьому випадку можна заздалегідь підготувати конструкції будь-якої форми та швидко інтегрувати їх у ґрунт.
·      Прикрашання ділянки. Декоративні габіони є досить поширеним явищем, оскільки Ви можете самостійно визначити їхні габарити, вибрати матеріал для наповнення та підлаштувати їх під інтер’єр.
Говорячи про габіонні конструкції, варто також згадати їхню головну особливість – вони здатні підлаштовуватися під ландшафт. Якщо Ви встановите Ваші залізні куби на землю і не будете доглядати за ними, вони просто змішуються з місцевістю, утримуючи при цьому форму.

Габіони для укріплення берегів

Зупинимося та детальніше розглянемо цей тип споруд. Їхня перевага над іншими укріпленнями полягає у тому, що вони не заважають природним змінам ландшафту. Якщо Ви встановите габіони для укріплення берегів, вони просто зіллються з породою. В майбутньому, коли на земельній ділянці з’являтиметься рослинність, те саме відбуватиметься із Вашими спорудами. З часом вони перестануть бути помітними, але продовжуватимуть і надалі виконувати свою функцію – підтримку рельєфу. Це стає можливим завдяки специфічній будові металевої основи. За рахунок того, що секції прутів розташовані достатньо щільно, і під час контакту з поверхнею утримуються на місці. Тому навіть якщо у Вашій місцевості трапляються шторми, звили або інші різкі зміни погоди, Вам не обійтись без габіонів.

Декоративні габіони

Іноді в це важко повірити, але огорожа з габіонів іноді може перетворюватися на справжню прикрасу. Звісно, це не паркан з мармуру або червоного дерева, проте габіон можна без проблем використати в якості декоративного елементу. Ми вже згадували про це, але зараз дещо розвинемо цю тему.
Справа в тому, що коли люди намагаються знайти простий, але водночас нетиповий варіант для того, щоб прикрасити майданчик, вони не можуть знайти нічого вартісного. Але зараз це можна виправити. Використовуючи наші металеві конструкції, Ви можете створити свій дизайн або підлаштувати елементи під готову концепцію. В будь-якому разі, обравши забор з габіонів, Ви зможете виділятися серед інших та дивувати перехожих нетиповим рішенням.

Процес встановлення та монтажу габіонів на території

Якщо Ви вже вирішили, як буде виглядати ваша майбутня огорожа, саме час переходити до оформлення замовлення. Після того, як ви визначите необхідні параметри, з вами зв’яжеться консультант. Він допоможе здійснити оплату та визначити дві основі дати – для проведення контрольних замірів та безпосередньо встановлення конструкції.
У перший з днів, наша команда прибуде на ділянку та проведе підрахунок, визначивши кількість блоків у огорожі на основі вказаних Вами габаритів. Після цього триватиме процес підготовки, коли габіони заповнюватимуть необхідними елементами. Готові споруди транспортують до Вашої ділянки та встановлюють. Вам не варто перейматися – цей етап не займатиме багато часу, оскільки в нашій команді працюють досвідчені спеціалісти, готові до робіт будь-якої складності. Всього кілька годин, і Ви зможете насолодитися новою огорожею або особисто переконатися в тому, наскільки надійною є конструкція для укріплення берегів.
Якщо Вас не влаштовують старі споруди та паркани, і ви хочете кардинально змінити ситуацію, Вам варто спробувати щось нове. Не варто шукати сумнівних альтернатив – звертайтеся до нас, щоб купити габіони у Львові. Ми пропонуємо клієнтам найкращі ціни у місті, тому Ви точно будете задоволені.