укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Огорожа з габіонів

Сучасна альтернатива цегляним та кам’яним парканам.
Огорожа з габіонів

Габіонні конструкції це нове слово в питаннях огорожі для Вашої ділянки. Габіони давно використовуються для укріплення схилів гір та берегів річок, але на сьогоднішній день вони знайшли застосування й у цивільному будівництві. Габіони – це справжній клондайк ідей для дизайнерів, котрі шукають нові та цікаві рішення у ландшафтному дизайні.

У ціновому плані габіони вигідно відрізняються від огорож з бетону чи каменю.
Під Ваше замовлення ми виготовляємо габіони будь-яких розмірів та типів.
Завдяки наповненню із каменю, габіони володіють виключними шумопоглинаючими властивостями.
У виготовленні застосовуються лише природні матеріали – камінь та метал.
Наповнення

Окрім різних порід каменю, габіони можна заповнити кругляком дерева та будь-чим іншим, що не буде з нього вилітати. У випадку із каменем, дуже вдалим рішенням буде комбінування різних порід каменю в межах одного габіону, при бажанні із них можна зформувати різноманітні узори. Також оригінальною ідеєю буде наповнення габіону скляним камінням та підсвітка його із середини різнокольоровим світлом.

Монтаж

Монтаж габіонних огорож проводиться на забетоновані стійки, верхня частина котрих буде знаходитися у самих ящиках. Таким чином, з боку буде складатися враження монолітної габіонної стіни без жодних монтажних вузлів.

Але в окремих випадках, такі огорожі навіть не потребують фундаментної підготовки, що робить встановлення ще швидшим. А в майбутньому, у Вас завжди буде можливість перенести габіон у будь-яке інше місце без жодних проблем.

Монтаж від ПЛІТ

ПЛІТ надає послуги монтажу габіонних огорож. Наявність сучасної техніки, надійного інструменту та професійних спеціалістів дає можливість здійснювати монтаж найвищої якості у найкоротші терміни.

Асортимент
Огорожа з габіонів
Розмір вічка, ммДіаметр дроту, мм
100x504
100x505
200x504
200x505
100x1004
100x1005
Виготовлення габіонів під замовлення Замовити
Придбати аксесуари