укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Огорожа з габіонів

Сучасна альтернатива цегляним та кам’яним парканам.

Габіони можна в буквальному сенсі вважати трендом сучасної архітектури. Не зважаючи на те, що такі конструкції використовуються вже багато століть, люди звертають на них увагу і зараз, а в Україні вони користуються особливим попитом. І навіть не зважаючи на таку популярність, сьогодні важно знайти місце, де б виготовляли якісні габіони на замовлення. Але тепер все змінилося, адже огорожа з габіонів доступна кожному, хто так давно про неї мріяв.

Огорожа з габіонів – унікальне явище архітектури

Якщо Ви вперше зустрілися з подібним елементом, ми зробимо коротенький дайджест. Габіон – збірна конструкція, що складається з дроту, який заздалегідь складають у формі квадрата або паралелепіпеда. Цю конструкцію заповнюють галькою або дрібним камінням. Застосовувати подібний витвір можна для:

  • Утримання стін або частин споруд під час руйнування ландшафту
  • Регуляція або укріплення стін під час будівництва
  • У ландшафтному дизайні
  • У військових цілях (зведення фортифікаційних споруд, укріплень тощо)

В порівнянні з бетонними та залізобетонними конструкціями, купити габіонну сітку набагато простіше. До того ж, з плином часу її ефективність тільки підвищується, адже пустоти між сплетеннями заповнюються ґрунтом та рослинністю, що у свою чергу запобігає руйнації. Хто б міг подумати, але існують габіони для укріплення берегів, застосовуються для зміцнення берегової лінії гірських річок, тому їхня ефективність справді вражає.

Паркан з габіонів як просте рішення будь-яких проблем

Господарі власних будинків або нерухомості у Львові витрачають багато часу та засобів для того, аби вирішити питання безпеки. Якщо Ви не бажаєте, щоб на Вашу територію заходили сторонні особи, про це потрібно заздалегідь. Звісно, найпростіший варіант – обмежитися класичним парканом. Але така конструкція не завжди може гармонійно вписатися в інтер’єр, тому ми пропонуємо вам нове рішення. Це – паркан з габіонів. Такий варіант не тільки допоможе урізноманітнити зовнішній вигляд території, але й не потребуватиме додаткового нагляду.
Додаймо до цього і той факт, що споруду з габіону можна поєднувати з іншими елементами декору, наприклад зварними сітками, які через схожість у зовнішньому вигляді можуть ефективно доповнити масивну конструкцію.

Основні переваги огорожі з габіонної сітки

Навіть якщо під час вибору огорожі естетика для Вас знаходиться у пріоритеті в порівнянні з іншими факторами, габіони все одно будуть на першому місці, і ось чому.
По перше, ви можете самостійно обирати наповнення для майбутніх конструкцій. Окрім каменю це може бути дерево або будь-які декоративні елементи на Ваш вибір. Варто лише слідкувати за тим, щоб огорожа з габіонів утримувала все, що знаходиться всередині. 
По друге, подібні конструкції абсолютно несприятливі до погодних умов. Пояснення тут доволі просте - під час формування сітки та, відповідно, основи, металева частина покривається спеціальною рідиною, яка не пропускає вологу та захищає матеріал від корозії. Це означає, що після монтажу у Вас не буде потреби доглядати за габіонами.
По третє, використовуючи такі металеві споруди, Ви можете самостійно обирати розмір сітки. Під час виконання замовлення майстри врахують всі Ваші побажання, тому результат однозначно буде вам до вподоби, і у вас не виникне проблем з тим, щоб замовити паркан з габіонів у Львові.

Габіонна сітка: особливості виготовлення

Створення сітки для габіонів певним чином схоже на процес конструювання зварної сітки для парканів та огорож. У цьому випадку матеріал так само складається з двох шарів, які зварюють у окремі листи. Ці листи в подальшому поєднуються між собою, утворюючи фігуру потрібної форми. У фінальній частині кожної зі сторін габіону прути закручуються та приварюються, завершуючи формування конструкції. Стандартний діаметр дротів складає 3,8 міліметри, а розмір чарунок може змінюватися в залежності від Ваших побажань.

Ціна на огорожу з габіонів

Перед покупкою такого значимого та габаритного товару клієнти насамперед звертають увагу на вартість. Такий продукт як габіонна сітка ніколи не вирізнявся занадто високою ціною, але очевидно, що додаткова економія не буде зайвою. І саме тому ми пропонуємо Вам найбільш оптимальні ціни на цей вид товарів. Звісно, кінцева вартість залежитиме від розміру конструкції, але ми гарантуємо, що ви не знайдете більш вигідної пропозиції на ринку.
Для більшої зручності Ви можете самостійно підрахувати ціну товару, використавши спеціальний калькулятор. Достатньо вказати габарити, розмір вічка та діаметр дроту, і отримати суму відповідно до площі.
Вирішення звичних проблем не завжди змушує людей вдаватися до нових методів та використовувати новітні засоби. Але іноді достатньо просто застосувати те, що вже перевірено часом і точно не підведе. Саме тому ми рекомендуємо Вам купити габіонну сітку. Це чудовий інструмент як для укріплення існуючих конструкцій, так і для захисту власності. Габіонна огорожа чудово впишеться у вже існуючий стиль та вирішить вашу проблему раз і назавжди, а у такому гарному місті як Львів вона буде виглядати досить нестандартно.

У ціновому плані габіони вигідно відрізняються від огорож з бетону чи каменю.
Під Ваше замовлення ми виготовляємо габіони будь-яких розмірів та типів.
Завдяки наповненню із каменю, габіони володіють виключними шумопоглинаючими властивостями.
У виготовленні застосовуються лише природні матеріали – камінь та метал.

Наповнення

Окрім різних порід каменю, габіони можна заповнити кругляком дерева та будь-чим іншим, що не буде з нього вилітати. У випадку із каменем, дуже вдалим рішенням буде комбінування різних порід каменю в межах одного габіону, при бажанні із них можна зформувати різноманітні узори. Також оригінальною ідеєю буде наповнення габіону скляним камінням та підсвітка його із середини різнокольоровим світлом.

Монтаж

Монтаж габіонних огорож проводиться на забетоновані стійки, верхня частина котрих буде знаходитися у самих ящиках. Таким чином, з боку буде складатися враження монолітної габіонної стіни без жодних монтажних вузлів.

Але в окремих випадках, такі огорожі навіть не потребують фундаментної підготовки, що робить встановлення ще швидшим. А в майбутньому, у Вас завжди буде можливість перенести габіон у будь-яке інше місце без жодних проблем.

Монтаж від ПЛІТ

ПЛІТ надає послуги монтажу габіонних огорож. Наявність сучасної техніки, надійного інструменту та професійних спеціалістів дає можливість здійснювати монтаж найвищої якості у найкоротші терміни.

Асортимент

Огорожа з габіонів
Розмір вічка, ммДіаметр дроту, мм
100x504
100x505
200x504
200x505
100x1004
100x1005
Виготовлення габіонів під замовленняЗамовити

Придбати аксесуари