укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані вироби

Сьогодні для кожного важливі якість товарів, час, за який замовлений товар можна отримати і надійність партнера.

Якщо Ви є власником приватної території, і на вході на ділянку у Вас розташовуються масивні ворота або паркани, а вашу оселю прикрашають саморобні сходи від майстрів. І якщо ви мрієте про те, щоб зробити ці частини інтер’єру ще більш красивими, вам обов’язково знадобляться ковані вироби.

Ковані вироби - загальна характеристика

Коли ми починаємо говорити про подібні конструкції, варто насамперед зазначити, про що йде мова. У нашому випадку кованими виробами називають матеріали, зроблені зі сталі найвищої якості. Найчастіше їх виготовляють у формі узорів, довільних малюнків або імітують елементи рослинності, змінюючи масштаб в залежності від замовлення.
У більшості випадків матеріали виготовляються під замовлення клієнта, оскільки кожен прагне мати власний унікальний стиль.

Класифікація кованих виробів

В залежності від типу замовлення та розміру майбутнього виробу, ковані вироби можна розділити на декілька основних категорій, а саме:

Це повний спектр речей, які можна замовити в нашої компанії. До кожного з типів надається низка світлин з прикладами попередніх робіт, щоб Ви могли мати повне уявлення про те, як виглядатиме майбутні ковані вироби. Але в будь-якому разі, якщо Ви вирішите обрати один з перелічених варіантів, ми проведемо повний підготовчий процес. Бригада спеціалістів прибуде на місце та проведе контрольні заміри, за якими і будуть виготовлятися ковані вироби.
Зараз ми проведемо невеличкий дайджест та розкажемо про всі типи кованих виробів, окреслимо їх особливості та основні переваги.

Ковані вироби - переваги використання

Можливо хтось зауважить, що ковані вироби не є єдиним можливим варіантом декору. Так, це правда, але кожен, хто використовує подібні ковані вироби, має низку переваг над тими, хто віддав перевагу іншим аналогам. І зараз ми назвемо ці переваги та з’ясуємо, чи справді вони виправдовують свою вартість та можуть гарантувати довготривале використання.


Надійність. Якщо ви – володар кованих виробів, вам точно не слід піклуватися про безпеку. Високі та масивні, ці конструкції стануть нездоланним бар’єром на шляху тих, хто спробує вдертися до вашої ділянки. Навіть якщо хтось спробує пошкодити Ваші ковані вироби, йому навряд чи це вдасться – настільки товсту сталь фактично неможливо розрізати.


Стійкість перед погодними умовами. Ми часто помічали, як огорожі та ворота старого зразку втрачають свій натуральний зовнішній вигляд за лічені місяці. Основна причина – підвищена вологість. Від постійних опадів залізо вкривається іржею, як наслідок – конструкцію вражає корозія. Ми знайшли вирішення цієї проблеми і вкрили споруду спеціальним вологовідштовхувальним засобом. З його допомогою ковані вироби триматимуть свій первинний вигляд впродовж всього терміну експлуатації.


Естетика. Цей компонент цікавить власників не менше, ніж два попередніх. І тут ковані вироби не розчарують Вас. Ви зможете доповнити будь-який інтер’єр або створити його з нуля за допомогою воріт. А якщо вони потребують додаткового декору, Ви знаєте, що робити!
Отже, якщо порівняти ковані вироби з аналогічними елементами, можна сказати, що вони є досить оптимальним варіантом для огородження та захисту території. Це гармонійне поєднання естетики та масивності, яке не залишить байдужим нікого.