укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані елементи

Зробіть ковану огорожу прикрасою Вашого подвір’я.
Ціна:
Назва:
А-Я
Я-А
0.38
0.53
0.60
0.68
0.76
0.83
0.91
0.91
0.91
0.94
1.06
1.06
Завантажити ще
Завантажується...

Бажаєте купити ковані вироби?

Якщо Ви є власником приватної території, і на вході на ділянку у Вас розташовуються масивні ворота або паркани, а вашу оселю прикрашають саморобні сходи від майстрів. І якщо ви мрієте про те, щоб зробити ці частини інтер’єру ще більш красивими, вам обов’язково знадобляться ковані вироби.
Загальна характеристика кованих виробів і елементів
Коли ми починаємо говорити про подібні конструкції, варто насамперед зазначити, про що йде мова. У нашому випадку кованими називають матеріали, зроблені зі сталі найвищої якості. Найчастіше їх виготовляють у формі узорів, довільних малюнків або імітують елементи рослинності, змінюючи масштаб в залежності від замовлення.
У більшості випадків матеріали виготовляються під замовлення клієнта, оскільки кожен прагне мати власний унікальний стиль.

Класифікація кованих конструкцій

В залежності від типу замовлення та розміру майбутнього виробу, ковані елементи можна розділити на декілька основних категорій, а саме:

  • Перила
  • Ворота
  • Дашки
  • Решітки
  • Хвіртки
  • Окремі елементи

Це повний спектр речей, які можна замовити в нашої компанії. До кожного з типів надається низка світлин з прикладами попередніх робіт, щоб Ви могли мати повне уявлення про те, як виглядатиме майбутнє замовлення. Але в будь-якому разі, якщо Ви вирішите обрати один з перелічених варіантів, ми проведемо повний підготовчий процес. Бригада спеціалістів прибуде на місце та проведе контрольні заміри, за якими і будуть виготовлятися ковані вироби.
Зараз ми проведемо невеличкий дайджест та розкажемо про всі типи декоративних елементів, окреслимо їх особливості та основні переваги.

Ковані ворота

Якщо ви не мали справи зі зведенням захисних конструкцій або ваша огорожа потребує гарного доповнення, ворота можуть стати гарним варіантом для цього. 
У процесі виготовлення конструкції майстри ретельно обирають вихідний матеріал – метал не повинен містити жодних сторонніх елементів або слідів іржі. Залізо шліфується, після чого окремі частини складаються в єдину композицію. Це можуть бути як самі ворота, так і додатковий елемент, що виступатиме в якості прикраси. Обираючи ковані огорожі, Ви маєте дійсно великий вибір, адже кількість можливих узорів, композицій та ескізів обмежується лише Вашою фантазією. Тому під час оформлення замовлення вам варто лише узгодити деталі з адміністратором, і ваш задум буде втілено на 100 відсотків.

Ковані перила

Такий елемент декору особливо яскраво доповнює великі закручені сходи, що простягаються на другий поверх Вашого будинку. І щоб ефектно завершити композицію, вам потрібен справді незвичний узор. Це може бути орнаменти, довільні комбінації елементів декору або об’ємні зображення рослин, що гармонійно переплітаються між собою. В будь-якому разі, ми пропонуємо Вам великий вибір того, що можна купити у Львові для декорування перил. Процедура так само проста – ви обираєте один з варіантів на нашому сайті або створюєте власний ескіз. Після цього наша команда робить заміри і проводить монтаж конструкції у відповідному місці.

Переваги використання кованих елементів

Можливо хтось зауважить, що подібні металеві споруди не є єдиним можливим варіантом декору. Так, це правда, але кожен, хто використовує подібні вироби, має низку переваг над тими, хто віддав перевагу іншим аналогам. І зараз ми назвемо ці переваги та з’ясуємо, чи справді вони виправдовують свою вартість та можуть гарантувати довготривале використання.
Надійність. Якщо ви – володар таких кованих виробів як ворота, вам точно не слід піклуватися про безпеку. Високі та масивні, ці конструкції стануть нездоланним бар’єром на шляху тих, хто спробує вдертися до вашої ділянки. Навіть якщо хтось спробує пошкодити ворота, йому навряд чи це вдасться – настільки товсту сталь фактично неможливо розрізати.
Стійкість перед погодними умовами. Ми часто помічали, як огорожі та ворота старого зразку втрачають свій натуральний зовнішній вигляд за лічені місяці. Основна причина – підвищена вологість. Від постійних опадів у Львові залізо вкривається іржею, як наслідок – конструкцію вражає корозія. Ми знайшли вирішення цієї проблеми і вкрили споруду спеціальним вологовідштовхувальним засобом. З його допомогою ковані ворота триматимуть свій первинний вигляд впродовж всього терміну експлуатації.
Естетика. Цей компонент цікавить власників не менше, ніж два попередніх. І тут металеві споруди не розчарують Вас. Ви зможете доповнити будь-який інтер’єр або створити його з нуля за допомогою воріт. А якщо вони потребують додаткового декору, Ви знаєте, що робити!
Отже, якщо порівняти металеві ворота з аналогічними елементами, можна сказати, що вони є досить оптимальним варіантом для огородження та захисту території. Це гармонійне поєднання естетики та масивності, яке не залишить байдужим нікого.

Ковані огорожі

Проте якщо ви не є прихильником об’ємних споруд і мрієте про елегантний паркан середнього розміру, вам слід звернути увагу на ковані огорожі. Це комбінована конструкція, в якій гармонійно поєднана кам’яна основа та металевий каркас, який займає основну частину всієї споруди. Ми допоможемо вам підібрати узор або зробимо огорожу за вашим ескізом. Це стане чудовим доповненням до вже існуючого дизайну, а якщо у вас до цього моменту не було огорожі, Ви зможете створити новий стиль та доповнити його в майбутньому. В будь-якому разі, якісна огорожа точно не залишить вас байдужими.
Якщо Ви вже визначилися з майбутнім замовленням, Ви можете оформити його на нашому сайті, а перед цим скористатися спеціальним калькулятором та підрахувати вартість кованих виробів.
Отже, коли все вже готово, Ви зв’язуєтесь з нашим адміністратором, визначаєте дату для попередніх замірів та оплачуєте замовлення. Після того, як команда спеціалістів здійснить заміри, вони прибудуть у визначений день для монтажу конструкції. Всього кілька годин – і Ви зможете в повній мірі насолодитися новим елементом декору, який прикрашатиме вашу оселю в майбутньому.