укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані огорожі і паркани

Зробіть ковану огорожу прикрасою Вашого подвір’я.

Серед усіх огорож, що нині користуються попитом серед клієнтів, найбільше виділяються ковані огорожі та паркани. Даний вид кованих огорож може виступити як ефективний засіб протидії стороннім особам, так і стати елегантним доповненням до дизайну вашої приватної території. Але зараз, коли кожен бажає у своє розпорядження нові екземпляри, кількість пропозицій на ринку збільшилася, і обрати по-справжньому якісний продукт стало набагато важче. Але Вам не варто засмучуватися, адже з компанією «Plit» у вас не виникне жодних проблем як з вибором товару, так і з тим щоб купити ковані огорожі. З нами Ви дізнаєтеся про те, як виготовляють якісні металеві конструкції, у чому їхні основні переваги над конкурентами та які варіанти споруд доступні для замовлення просто зараз.

Ковані паркани - загальна характеристика

Перше, на що звернуть увагу більшість покупців, потрапивши на сайт магазину – ціна на ковані паркани та огорожі. Безумовно, це – один з основних критеріїв, але мало хто буде зупинятися на базових параметрах виробу. Ми ж зупинимося на даних критеріях більш детально. Всі вироби виготовляються з цільних металевих частин. Кожну з них перевіряють на наявність дефектів та пошкоджень і лише після цього переходять до основного етапу. Майстер використовує спеціальний апарат, що розпилює металеву частину на окремі частини, які після цього зварюють між собою для отримання готового елементу. Після того, як основа остаточно сформована, настає другий етап – оформлення декорацій (візерунків, малюнків тощо). На фінальному етапі ковані паркани та огорожі полірують та покривають спеціальною рідиною, що перешкоджає утворенню іржі. Після фінальної перевірки кований паркан готовий до експлуатації та може бути надісланий до замовника. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з прикладами кованих парканів різного плану. Звернемо увагу на те, що ми працюємо з замовленнями будь-якої складності. Це можуть бути як невеличкі секції кованих парканів, що закріплюються в заздалегідь підготовлену основу, так і масивні ковані огорожі, монтаж та кріплення яких відбувається безпосередньо на місці.

Замовлення кованих огорож за власним дизайном

Більшість компаній, що займаються конструюванням та встановленням кованих парканів часто обмежують клієнтів, пропонуючи їм лише готові вироби. Але з компанією «Plit» все набагато простіше. Тут кожен клієнт має змогу створити власний дизайн майбутньої кованої огорожі, який буде втілено в життя інженерами та дизайнерами. Ви самостійно обираєте габарити та формат виробу, після чого виходите на зв’язок з нашим менеджером. Разом ми узгодимо Ваше замовлення, і Вам залишиться лише дочекатися, коли конструкцію буде встановлено на територію вашого майданчику.

Переваги використання кованих огорож

У покупців завжди виникає багато сумнівів під час вибору конструкцій для огородження території. Хтось віддає перевагу менш габаритним об’єктам, інші ж є прихильниками масивних кованих парканів. І якщо Ви є більш схильні до другого типу людей, Ви однозначно зробили правильний вибір. Ковані паркани від «Plit» мають низку переваг в порівнянні з виробами інших компаній, і зараз ми зупинимося на найголовніших.

Надійність

Продаж кованих парканів та огорож залежить безпосередньо від відгуків клієнтів та якості товару. Наші спеціалісти уважно слідкують за тим, щоб всі вироби були в ідеальному стані, і кожен екземпляр проходить кілька етапів перевірки, перш ніж його відправляють клієнтові. Тому, обираючи ковані конструкції від «Plit», Ви можете бути певні в тому, що Ваша оселя під надійним захистом.

Універсальність

Ковані паркани можуть використовуватися як самостійно, так і поєднуватися з іншими елементами. Наприклад, якщо Ви бажаєте підсилити паркан задля власної безпеки, ви можете закріпити колючий дріт на верхній його частині, або додати ще одну ковану раму до кожної з секцій. В будь-якому випадку, Ви можете вдосконалювати ковані паркани у всіх можливих варіаціях.

Вартість кованих огорож та парканів

На останок ми більш детально розглянемо питання вартості об’єктів. Очевидно що зараз, коли виробники підвищують ціни на свої вироби, кожен хоче зекономити, але при цьому отримати якісний продукт, що прослужить якомога довше. Люди витрачають багато часу, порівнюючи ціну на ковані паркани та огорожі в різних сервісах, намагаючись знайти якомога більш вигідний варіант. Але з нами Вам не доведеться цього робити, адже в нас Ви зможете придбати ковані вироби за найкращими тарифами. Перш ніж купити кований паркан, кожен клієнт має змогу самостійно підрахувати вартість майбутнього паркану, вказавши необхідні параметри у спеціальному калькуляторі. Коли всі організаційні питання будуть вирішені, наша команда прибуде за вказаною адресою у визначений час та проведуть монтаж споруди. Тому, якщо ви готові давно мріяли про нове огородження або хочете вдосконалити інтер’єр, скористуйтеся пропозицією від компанії «Plit». Ми працюємо у Львові, Луцьку та Івано-Франківську і готові допомогти вам у будь-який момент!

Якщо ви не є прихильником об’ємних огорож і мрієте про елегантний паркан середнього розміру, вам слід звернути увагу на ковані огорожі. Це комбінована конструкція, в якій гармонійно поєднана кам’яна основа та металевий каркас, який займає основну частину всієї споруди. Ми допоможемо вам підібрати узор або зробимо огорожу за вашим ескізом. Це стане чудовим доповненням до вже існуючого дизайну, а якщо у вас до цього моменту не було огорожі, Ви зможете створити новий стиль та доповнити його в майбутньому. В будь-якому разі, якісний кований забор точно не залишить вас байдужими.
Якщо Ви вже визначилися з майбутнім замовленням, Ви можете купити ковану огорожу на нашому сайті, а перед цим скористатися спеціальним калькулятором та підрахувати вартість кованих виробів.
Отже, коли все вже готово, Ви зв’язуєтесь з нашим адміністратором, визначаєте дату для попередніх замірів та оплачуєте замовлення. Після того, як команда спеціалістів здійснить заміри, вони прибудуть у визначений день для монтажу конструкції. Всього кілька годин – і Ви зможете в повній мірі насолодитися новим елементом декору, який прикрашатиме вашу оселю в майбутньому. 

Замовлення кованих огорожЗамовити