укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані перила

Ковані перила завжди доповнять архітектурний стиль Вашого будинку на сходах та балконах.

Сьогодні для того, аби знайти якісні ковані перила, які б можна було встановити на майданчику або у приміщенні, клієнти вимушені переглянути безліч сервісів. А все для того, аби знайти оптимальне співвідношення ціни та якості. Зараз виробники не завжди готові запропонувати клієнтам надійний та перевірений продукт, тому подібні пошуки часто закінчуються розчаруванням. Але зараз все змінилося, адже компанія-виробник «Plit» готова запропонувати Вам якісні вироби з металу, в тому числі і ковані перила. І якщо ви збираєтеся купити  ковані перила, але ще не визначилися з кінцевим варіантом, ми допоможемо Вам. Ми поговоримо про основні характеристики конструкцій та особливості виготовлення кованих перил, а також розкажемо їх про головні переваги.

Перила ковані – загальна інформація

Процес виготовлення перил кованих починається з відбору матеріалів. Майстри перевіряють кожен елемент, що потрапляє на виробництво. Метал не може містити жодних дефектів чи пошкоджень і, якщо всі критерії схвалено, починається етап виробництва. Тут все залежить від форми виробу, розмірів конструкції та наявності додаткових елементів декорування. Інженер розрізає споруду на частини, які в подальшому будуть з’єднуватися між собою. Коли основу сформовано, настає черга додаткових елементів (візерунків, рослин тощо). На кінцевому етапі ковані перила ще раз перевіряють, після чого полірують та фарбують (за потреби клієнта), після чого здають в експлуатацію, де їх вже можуть замовляти клієнти.

Такий елемент декору як ковані перила на сходи особливо яскраво доповнює великі закручені сходи, що простягаються на другий поверх Вашого будинку. І щоб ефектно завершити композицію, вам потрібен справді незвичний узор. Це може бути орнаменти, довільні комбінації елементів декору або об’ємні зображення рослин, що гармонійно переплітаються між собою. В будь-якому разі, ми пропонуємо Вам великий вибір того, що можна купити для декорування перил. Процедура так само проста – ви обираєте один з варіантів на нашому сайті або створюєте власний ескіз. Після цього наша команда робить заміри і проводить монтаж конструкції у відповідному місці.

Використання кованих перил

У деяких людей формуються стереотипи про те, що подібні ковані перила доречно встановлювати лише на подвір’ях та відкритих майданчиках. Поспішаємо розвіяти цей міф, адже замовляючи ковані перила від компанії «Plit», Ви можете отримати конструкції будь-якої форми та габаритів, які можна встановлювати як на подвір’ї, так і у приміщенні. Зокрема, якщо Вам потрібно завершити оформлення офісного приміщення чи складу, Ви можете купити ковані перила в нас. Навіть якщо Ви не до кінця визначилися з дизайном та формою об’єкту, ми допоможемо Вам обрати з вже готових варіантів або створити власну концепцію. В будь-якому разі, з компанією «Plit» Ви знайдете оптимальне розв'язання проблеми.

Переваги застосування кованих перил

Клієнти, які раніше не мали змоги користуватися кованими перилами, ставляться до цих виробів з певним скепсисом. Вони віддають перевагу менш габаритним та легким конструкціям вважаючи, що з ними Вони зможуть зекономити та отримати більш якісний продукт. Але це не завжди так. Обираючи ковані перила від «Plit» Ви отримуєте продукт, який не тільки нічим не поступається аналогам, але й має певні переваги. І зараз ми окреслимо їх.

Універсальність

Як ми вже зазначали раніше, ковані перила можна встановлювати як на відкритій місцевості, так і у приміщеннях. Навіть якщо Ви хвилюєтеся, що ковані перила зазнаватимуть пошкоджень через погодні умови чи інші фактори, можете не турбуватися. На фінальному етапі ми вкриваємо готові об’єкти спеціальною рідиною, що перешкоджає утворенню дефектів та протистоїть іржі.

Варіативність

Працюючи з «Plit», Ви отримаєте доступ до великого асортименту товарів, де можна знайти моделі на будь-який смак. Але навіть якщо Ви не зможете знайти потрібні ковані перила з наданого переліку, ми можемо розв'язувати цю проблему і підібрати потрібний узор відповідно до наявних кованих елементів, таких як  ковані дашки, огорожі чи забори у Вашому домі чи на його території. Ви можете використати власний концепт перил, і наш інженер втілить його з максимальною точністю.

Вигода

Мабуть найперший критерій, що привертає увагу клієнтів під час вибору товару – вартість. Останнім часом виробники збільшують ціни на ковані перила, нехтуючи при цьому якістю. Ми часто спостерігаємо, як клієнтам доводиться витрачати час на порівняння цін в різних сервісах та шукати оптимальний варіант. Але якщо Ви є клієнтом компанії «Plit», Вам не варто хвилюватися, адже в нас Ви можете придбати необхідний товар за найбільш вигідними цінами на ринку. Ми не завищуємо цін і завжди пропонуємо перевірені конструкції за оптимальною вартістю. Тому, якщо Ви готові оновити інтер’єр або навпаки створити новий дизайн приміщення чи майданчику, можете сміливо оформлювати замовлення. Наш адміністратор допоможе оформити замовлення та здійснити оплату послуг. Після цього, у визначений час команда спеціалістів прибуде за вказаною Вами адресою та здійснить монтаж конструкції. Це не займатиме багато часу, адже в нас працюють кваліфіковані та чудово підготовлені майстри. Всього кілька годин, і Ви зможете насолодитися новими перилами. Не змушуйте себе чекати сезону знижок та акцій, не обмежуйтесь вибором сумнівних пропозицій від незнайомих брендів. Обираючи нас, Ви в жодному разі не пошкодуєте про своє рішення. В нас можна зробити замовлення кованих перил у Львові, Івано-Франківську та Луцьку. Не зволікайте. Покращуйте своє життя вже зараз!

Замовлення кованих перилЗамовити