укррус
Корзина порожня
Перейти у корзину
Дзвінок замовлений успішно

Ковані ворота і брами

Ворота – це та річ котра першою зустрічає Вас та Ваших гостей перед в’їздом на подвір’я.

Плануючи оформлення власного майданчика, перше, про що піклується кожен власник – захист території. В цьому випадку найкращим варіантом стануть ковані ворота. Ця масивна та габаритна споруда здатна не тільки захистити територію від сторонніх осіб, але й елегантно доповнити екстер’єр і гармонійно поєднуватися з іншими елементами. І якщо Ви щойно замислилися над тим, щоб встановити на своєму майданчику ковані ворота, Вам неодмінно варто звернутися до компанії «Plit». Наше підприємство працює з клієнтами з 1997 року та пропонує високоякісні ковані вироби, що слугуватимуть власникам багато років.

Якщо ви не мали справи зі зведенням захисних конструкцій або ваша огорожа потребує гарного доповнення, ворота можуть стати гарним варіантом для цього. 
У процесі виготовлення конструкції майстри ретельно обирають вихідний матеріал – метал не повинен містити жодних сторонніх елементів або слідів іржі. Залізо шліфується, після чого окремі частини складаються в єдину композицію. Це можуть бути як самі ковані ворота, так і додатковий елемент, що виступатиме в якості прикраси. Обираючи ковані брами, Ви маєте дійсно великий вибір, адже кількість можливих узорів, композицій та ескізів обмежується лише Вашою фантазією. Тому під час оформлення замовлення вам варто лише узгодити деталі з адміністратором, і ваш задум буде втілено на 100 відсотків.

Особливості виготовлення кованих брам

Слід зауважити, що дана категорія кованих воріт відрізняється від будь-яких інших воріт. Сучасні ковані ворота являють собою масивні конструкції, що складаються з великої кількості елементів. Під час виготовлення кованих воріт майстер ретельно обирає вихідний матеріал, після чого розділяє його на частини за допомогою спеціального пристрою. Далі з цих частин формується кована брама, після чого її ще раз перевіряють на відсутність пошкоджень і дефектів. Якщо перевірки пройшли успішно, браму вкривають спеціальним засобом для протидії корозії та здають в експлуатацію. Під час виготовлення воріт майстри застосовують різноманітні додаткові ковані елементи, серед яких і тонка, але надміцна металева сітка, спеціальні вставки з міцного пластику, а також декоративні елементи у вигляді рослин. В будь-якому разі, Ви не обмежені у виборі кованих брам від виробника Plit. Але якщо Ви раптом не знайдете потрібного типажу воріт, Ви можете замовити ковані ворота за власним дизайном. Для цього просто зв’яжіться з нашим адміністратором та повідомте про те, що Ви хочете створити ворота за власним стилем.

Переваги замовлення кованих воріт у компанії-виробника «Plit»

Клієнти, яким раніше не доводилося замовляти товари з однієї сфери у різних виробників гадають, що всі вони не мають суттєвих відмінностей. Однак, це не зовсім так. Користуючись виробами від «Plit», Ви отримуєте низку переваг, які й відрізняють нашу продукцію від аналогів.

Перш за все, це якість конструкцій. Ми контролюємо кожен з етапів виробництва та слідкуємо за тим, щоб всі пошкоджені матеріали та вироби з дефектами вчасно знімались з виробництва. Таким чином, Ви отримуєте лише повністю завершені ковані ворота, які слугуватимуть Вам набагато довше за будь-які аналоги.

Другою перевагою є можливість обирати той тип кованих брам, який найкраще підійде саме для вашого майданчику. На нашому сайті представлено дев’ять основних концепцій споруд, доступних для замовлення. Але якщо жоден з варіантів Вас не влаштує, Ви зможете замовити ворота за власним ескізом.

Третьою, і мабуть, найважливішою перевагою співпраці з нашою компанією є професійність майстрів. Кожен з них має досвід роботи на найвищому рівні та готовий виконувати замовлення будь-якої складності. Замовивши ковані брами у Львові, Івано-Франківську чи Луцьку, Ви гарантовано отримаєте якісні послуги з монтажу конструкцій. Все пройде оперативно та без зайвих затримок, адже бригада майстрів працює за заздалегідь визначеною схемою. Звісно, тривалість монтажу залежить від габаритів кованих воріт та наявності додаткових елементів, що їх потрібно буде закріпити на ворота після встановлення. Всього кілька годин, і Ви зможете насолодитися новими воротами, які гармонійно доповнюватимуть екстер’єр вашого майданчику. Останньою перевагою можна вважати універсальність кованої конструкції. Це означає, що Ви можете в будь-яку мить укріпити їх додатковими елементами (колючими дротами, сітками тощо) або перефарбувати у бажаний колір. Так чи інакше, у Вас не має жодних обмежень в цьому аспекті.

Вартість сучасних кованих воріт

Перш ніж купити ковані ворота, клієнти обов’язково звертають увагу на ціну. На жаль, виробники все частіше завищують ціни на власні товари, не підвищуючи рівень їхньої якості. Проте, якщо Ви є клієнтом «Plit», Вам не варто шукати альтернатив. Ми пропонуємо кожному оптимальне співвідношення вартості та якості товару. Тому, якщо Ви готові купити ковані ворота, які слугуватимуть Вам щонайменше п’ять років без необхідності оновлення чи декорування, можете заходити на наш сайт та оформлювати замовлення. Не чекайте – покращуйте своє життя вже зараз!

Замовлення кованих ворітЗамовити